Komşu Komşu Huu Adlı Oyun Sahnelendi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları (MBŞT) tarafından kaleme alınan ve yine Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları oyuncuları tarafından sergilenen “Komşu Komşu Huu!” adlı oyunla ilçeleri gezen Seyyah Sinema ve Tiyatro TIR’ı yoğun ilgi gördü.

Komşu Komşu Huu Adlı Oyun Sahnelendi Malatya Kültür-Sanat

5 günlük program kapsamında Malatya Büyükşehir Belediyesi Seyyah Sinema ve Tiyatro TIR’ı 11 farklı yerde toplam 4 bin 250 seyirciye ulaştı. Malatya Büyükşehir Belediyesi Seyyah Sinema ve Tiyatro TIR’ı 2015 ilkbahar programı kapsamında 7 ilçe ve 4 kasabada gösteri düzenledi. Sahnelenen "Komşu Komşu Huu!" isimli etkinlik; üç skeç halinde; öğrenci katılımlı kısa söyleşiler ile müzik dinletisinden oluşuyor. Özellikle okul bahçelerinde Seyyah Sinema ve Tiyatro TIR’ının kurulması ile sahnelenen etkinlik büyük beğeni topladı.

Okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ile vatandaşlar; Seyyah Sinema ve Tiyatro TIR’ıyla kültürel ve sanatsal etkinlikleri kendileriyle buluşturduğu için Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 287
Bu Ay : 5481
Toplam : 5481

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom