İÜ Senatosu Hekimhan'da Toplandı

Daha önce Kale, Arapgir ve Darende ilçelerinde toplanan İnönü Üniversitesi Senatosu, bu defa Hekimhan'da toplandı.

İÜ Senatosu Hekimhan'da Toplandı Malatya Eğitim

Üniversite Senatosu, Mayıs ayı toplantısını Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik başkanlığında Hekimhan Mehmet Emin Sungur Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirdi.

Önce Mehmet Emin Sungur Meslek Yüksekokulun’daki "Maden Müzesi"nin açılışını yapan İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik ve Senatörler, daha sonra Senato Toplantısı’na geçerek, gündemdeki konuları görüşmeye başladılar. Senato toplantısından sonra İnönü Üniversitesi Yönetim Kurulu Toplantısı’na geçilirken, başka bir salonda da Meslek Yüksekokulu Müdürleri MEYOK (Meslek Yüksekokulları Koordinatörlüğü) toplantısı yapıldı.

Hekimhan programının öğleden sonraki bölümünde ise Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik ve Senatörler, Hekimhan Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığına ziyarette bulundular. Kaymakam Mesut Çoban ve Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları, İnönü Üniversitesi Senatosu’nun Hekimhan'da toplanmasından dolayı yaşadıkları memnuniyeti dile getirdiler. Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik de, Hekimhan'da gördükleri yakın ilgi nedeniyle İnönü Üniversitesi Senatosu adına Hekimhan Kaymakamına ve Belediye Başkanına teşekkür etti.

 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 859
Bu Ay : 6053
Toplam : 6053

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom