Ali Yalçın, Herkes Tarafından Seviliyor

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali Yalçın, seçim çalışmalarına aralıksız sürdürüyor. Yalçın, Hastane Caddesi esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Ali Yalçın, Herkes Tarafından Seviliyor Malatya Siyaset

Seçime ramak kala ziyaretlerini hızlandıran Bağımsız Aday Yalçın’ın bu günkü durağı Hastane Caddesi oldu.  

O gün de temsil edemediler, bugün de temsil edemiyorlar.

Eski Malatya Devlet hastanesi olarak bilinen bölgeyi gezen Bağımsız Aday YALÇIN ve beraberindekiler Devlet Hastanesinin taşınmasından dolayı kapanan birçok işyeri olduğunu gördüler. Devlet Hastanesinin taşınmasının o civarda bulunanlar için oluşturduğu sıkıntılara işaret eden YALÇIN,  Malatya Tabipler Odası Başkanı olduğu dönemde de burada mevcut olan hastaneyi, kaldırmanın bu halka, esnafa, çevreye, burada ikamet edenlere haksızlık, zulüm olduğunu söylediğini belirtti.

 YALÇIN, “ Şimdi burada gittikçe artan bir nüfus yoğunluğu var. Dağdaki konut evlerin artmasıyla ve buradan diğer hastaneye gitmenin zorluğu günden güne daha çok hissedilmesiyle bizim dediğimiz noktaya gelinmiş oluyor. Bugün bu halkın ihtiyacını, sağlığını düşünemeyen, modern bir hastane yapıyoruz diye buradaki hastaneyi kapatarak  birçok insana haksızlık eden ve eziyet çektiren siyasilerin o gün olduğu gibi bugün de bu toplumu temsil edemiyorlar. Mutlaka ama mutlaka burada modern, ihtiyacı karşılayacak en az 300 yataklı bir hastaneye ihtiyaç var. Büyük bir nüfusu tek hastaneye mahkûm etmek hastalara büyük eziyettir”

Hem Hastane Caddesi esnaf ve vatandaşlarının hem de ildeki bütün hastaların yaşadıkları hizmet sıkıntısına karşı YALÇIN’ın taahhüdü, “Ben bağımsız bir iradeyle inşallah seçilirsem, doğrunun hakkın, adaletin, hakkaniyetin cereyan etmesi için ne gerekiyorsa yapacağım, bunu herkesle birlikte başaracağız” oldu.

VATANDAŞ, “ALLAH’TAN KULUNA HERKES SENİ İYİ TANIR”

YALÇIN’ın gezileri sırasında karşılaştığı vatandaş, "biz seni hep takip ediyoruz.  İnşallah da başarıya ulaşacaksın. Çünkü yukarıdan aşağıya yani Allah’tan kuluna herkes seni iyi tanır" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 722
Bu Ay : 4279
Toplam : 4279

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom