Yıldız'dan Makinistler Derneğine Ziyaret

MHP Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, 7 Haziran genel seçimlerinde hem Malatya’yı hem de Türkiye’yi yönetmeye hazır olduklarını belirterek, “Vatandaşlarımızın topyekun kalkınması için çalışacağız” dedi.

Yıldız'dan Makinistler Derneğine Ziyaret Malatya Siyaset

Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında Demiryolu Makinistler Dernek Başkan Vekili Remzi Taşdemir ve üyelerini ziyaret etti. Kutsal bir göreve talip olduğunu belirterek, “Cenabı Allah utandırmasın” temennisinde bulundu. Taşdemir, "Allah nasip eder ve milletvekili seçilirseniz yaşadığımız sorunları ileterek sorunların çözümünü hep birlikte ortak irade göstereceğiz" dedi.

“İSTİŞARE İÇİNDE HİZMET ÜRETECEĞİZ”

MHP Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, dernek başkanına, yönetim kurulu üyelerine ve tüm üyelere teşekkür ederek, sözlerine başladı. Yıldız, “Biz milletvekili adayı olduğumuzdan beri, sevil toplum kuruluşu başkanlarına, tüm vatandaşlara, esnaflara çeşitli taahhütlerde bulunduk. Bizler vekil olursak, istişare içinde sıkıntıları tespit edeceğiz. Çözüm yollarını da birlikte karar vererek çalışma içerisinde olacağız. Allah kısmet eder ve vatandaşlarımız da teveccüh ederse hem sizlerin sesi olacağız hem de çözüm yolları için gerekli çalışmaları yapacağız” dedi.

“MALATYALILARIN İRADESİ YERDE KALDI”

“Biz milletvekili seçildiğimizde 4 yıl gidip bir daha gelmemezlik yapmayacağız” diyen Yıldız, “Cenabı Allah milletvekili olmayı nasip ederse mümkün olduğu kadar haftada bir sizlerle istişare edip ondan sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne gidip çalışmaları bu yönde takip edeceğiz. Malatya’nın hükümete yaklaşık yüzde 70 destek verdiğini hepimiz biliyoruz. Burada da AKP’ye oy vermiş arkadaşlarımız vardır. Onları da yadırgamıyorum. Herkesin oyuna talip olduğumuzu belirtiyorum.

Bunu da şunun için söylüyorum. Bu dönem Malatyalıların iradesine hiç itibar edilmedi. Malatyalıların iradesi yerde kaldı. Bu milletvekili listelerinin belirlenmesinde böyle oldu. Oy noktasında da az oy verilen yerlere daha fazla hizmetler götürüldü. Fakat bu dönem içerisinde artık Malatyalıların bir irade koyma vakitlerinin geldiğini düşünüyorum. Bu iradeyi koyduğunuzda emin olun ki hizmetler de daha fazla gelecek. Malatyalıların istediği de daha fazla olacaktır” dedi.

“HERKESE YÖNELİK PROJELERİMİZ HAZIR”

Milliyetçi Hareket’in seçim beyannamesi insanı merkeze alan bir beyanname olduğunu belirten Yıldız, memurlara, işçilere, işsizlere, esnaflara herkese yönelik projelerimiz hazır olduğunu söyledi. Yıldız, sözlerini şöyle tamamladı:

“Türkiye’yi yönetmeye hazırız. Yeter ki sizlerin de desteği olsun. Eğer sizler de destek olursanız, biz sizler için çalışacağız. Zengini daha fazla zengin yapmak için çalışmayacağız. Bundan emin olun. Biz vatandaşlarımızın topyekun kalkınması için çalışacağız. Ve sizler kalkındığınızda devlet de kalkınmış olacaktır. Onun için bu seçimlerde Milliyetçi Hareket’e destek vermemizi bekliyoruz. Biz sizinle birlikte Türkiye’yi yönetmeye hazırız. Siz olduğunuz sürece biz varız. Malatya olduğu sürece Milliyetçi Hareket Partisi vardır. Bundan emin olun ve bu seçimlerde desteğinizi bizden esirgemeyin.”

YILDIZ’A TAM DESTEK VERDİLER

Demiryolu Makinistleri Dernek üyeleri de, MHP’li Avukat Arif Yıldız’a tam destek vereceklerini belirterek, MHP’li Yıldız’ın mecliste kendilerini en iyi şekilde temsil edeceğini ifade ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 506
Bu Ay : 1241
Toplam : 1241

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom