Malatya'da Ramazan Çalışmaları Başladı

Seçimlerden bir hafta sonra başlayacak olan Ramazan ayında gerçekleştirilecek Aspuzu Geceleri için hazırlıklar başladı.

Malatya'da Ramazan Çalışmaları Başladı Malatya Haber

Ramazan ayı boyunca akşamları Malatya Büyükşehir Kültür A.Ş. tarafından organize edilen Aspuzu Geceleri ile ilgili çalışmalar başladı. Geleneksel hale gelen Aspuzu Gecelerin daha iyi geçmesi adına kentteki sivil toplum kuruluşları ile istişare toplantısı düzenleyen Kültür A.Ş. Genel Müdürü Sabri Akın, en çok önemsedikleri konuların başında istişarenin olduğunu dile getirdi.

Yaptıkları organizasyonlarda halkın taleplerinin kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayan Akın, “Yıllardır bu talepler doğrultusunda düzenlediğimiz Ramazan ayı etkinlikleri ve Dini Yayınlar Fuarı bu yılda gerçekleşecek. Şuan hazırlık aşamasındayız, özellikle bugün burada toplanmamızın amacı sizlerin değerli görüşlerini almak ve daha iyi programların hazırlanmasında yardımlarını istemek” diye konuştu.

Akın, Aspuzu Ramazan Geceleri’nde, bazı STK’larında düzenlemiş oldukları etkinliklerin yer alacağını belirterek katılımlarından dolayı STK temsilcilerine teşekkür etti.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Turan, son 1 yıl içerisinde birçok kültürel hizmete imza attıklarını belirterek, “En son yapılan Kitap Fuarımız çok renkli geçti. Uluslar arası boyutu olan bir etkinlikti” dedi.
Kültür Ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İhsan Gençay’ın da katıldığı istişare toplantısında daha sonra STK temcilileri, bu yıl yapılacak etkinlikler ile alakalı görüş ve düşüncelerini paylaştılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 838
Bu Ay : 4636
Toplam : 4636

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom