Yeni Malatyaspor Kongreyi Bekliyor

Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Selim Pilten, önümüzdeki hafta yapılacak kongreye kadar birçok konunun netlik kazanacağını belirtti.

Yeni Malatyaspor Kongreyi Bekliyor Malatya Spor

Son günlerde Adil Gevrek'in kulüp başkanlığına yeniden aday olmayacağı yönünde çıkan haberlerin doğruluk payının olmadığını kaydeden Pilten, henüz alınmış ya da verilmiş bir karar olmadığını da sözlerine ekledi.

Önümüzdeki hafta yapacakları kongrenin Yeni Malatyaspor camiası açısından güzel sonuçların ortaya çıkacağı bir kongre olması temennisiyle sözlerine başlayan Pilten, "Önümüzdeki hafta yapacağımız kongreye kadar birçok konu netlik kazanır. Şuan alınmış ya da verilmiş bir karar yok. Umarım yapacağımız kongre güzel sonuçları olan bir kongre olur. Tabi doğal olarak başkanımız Adil Gevrek kongre öncesi sağlam bir yönetim oluşturma adına bazı görüşmelerde bulunuyor. Kendisi Yeni Malatyaspor için büyük fedakarlıklar yaptı. Gönül ister ki, Malatyalı iş adamları da Malatya'nın ortak paydası olan Yeni Malatyaspor'a sahip çıksınlar. İnşallah herkesin içini rahatlatacak bir yönetim oluşacaktır" diye konuştu.

Ortalıkta dolaşan "Adil Gevrek istifa etti" haberlerinin doğruluk payının olmadığını ifade eden Pilten, Adil Gevrek'in ağzından bıraktım ya da bırakacağım gibi bir sözün çıkmadığını, bu tür haberlerin neden yazıldığına anlam veremediğini söyledi.

Özellikle sosyal medyada inanılmaz bir bilgi kirliliği olduğunu kaydeden Pilten, "Taraftarımızdan rica ediyorum sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlara itibar edilmesin. Başkanımız görevde. Son günlerde bıraktı ya da bırakacak tarzında haberler duyuyoruz. Ne böyle bir açıklaması var, ne de böyle bir düşüncesi. Lütfen bizim ağzımızdan duymadıkları haberlere itibara etmesin taraftarlarımız" dedi.

Yeni sezon öncesi kalanlar-gidenler, teknik heyetin durumu gibi şuan netlik kazanmayan konuların da kongre sonrası netleşeceğini belirten Selim Pilten, bu konularla ilgili çalışmalarının sürdüğünü ifade etti.

PTT 1. Lig için kongre sonrası kapsamlı bir çalışma içerisine girileceğini de kaydeden Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Selim Pilten, "Şuan netlik kazanmış bir durum yok. Kongre sonrası daha net konuşulabilir. Özellikle teknik heyetin durumu konusunda. Mutlaka aklı selim bir karar verilecektir. Giden ve kalan futbolcular için de durum aynı. Herkes kongre sonrası beklesin lütfen" diyerek açıklamalarını sonlandırdı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 783
Bu Ay : 4340
Toplam : 4340

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom