Anlat Bakalım Sen Ne Yaptın

Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisi yeni seçilen yürütme kurulu üyeleri ve eski yürütme kurulu üyeleri istişarede bulunmak ve tecrübeleri paylaşmak adına biraraya geldiler.

Anlat Bakalım Sen Ne Yaptın Malatya Yaşam-Sağlık

Gençlik Meclisi Üyeleri Tecrübelerini Paylaştı

Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisi yeni seçilen yürütme kurulu üyeleri ve eski yürütme kurulu üyeleri istişarede bulunmak ve tecrübeleri paylaşmak adına biraraya geldiler.

Kent Konseyi Fethi Gemuhluoğlu Toplantı Salonun’da düzenlenen yemekli toplantıya Gençlik Meclisi Başkanı Cemil Coşan, Gençlik Meclisi eski Başkanı Eyyüp Dağdeviren, eski ve yeni yürütme kurulu üyeleri katıldı.

Gençlik Meclisi Başkanı Cemil Coşan, gerçekleşen genel kuruldan sonra birey olarak Malatya’ya, Malatyalı gençlere karşı sorumluluklarının artmış olduğunu vurgulayarak, “ Görevi devraldığımız arkadaşlarımızın tecrübelerinden faydalanmak, onların yapmış olduğu güzel işleri devam ettirmek bizim için büyük bir onur. Bu kente hepimizin bir vefa borcu var. Gençler olarak bizler bu borcumuzu ödeme adına elimizden gelen herşeyi yapmaya hazırız” dedi.

Gençlik Meclisi eski Başkanı Eyyüp Dağdeviren, 2012 yılında Ulusal Gençlik Parlementosu tarafından Türkiye’nin en iyi gençlik meclisi seçildiklerini hatırlatarak, “Gençlik meclisi üyelerimizin samimiyeti ve göstermiş oldukları  fedakarlıklar bizleri zirveye taşıdı” dedi. Kent Konseyini bir okul olarak gördüklerini söyleyen Dağdeviren,  hayata dair bir çok şeyi bu okuldan  öğrendiklerini ifade etti. Yeni Gençlik Meclisi başkanın ve ekibinin çok güzel işler ortaya çıkaracaklarına inandıklarını ifade eden Dağdeviren, “ Gençlik Meclisi Başkanı olduğum süre zarfında bizlere her daim destek olan Büyükşehir Belediye Başkanı  Ahmet Çakır’a ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a bu vesile ile  bir daha teşekkür ediyorum” dedi.

Yemeğin ardından gençlik meclisi eski ve yeni üyeler Malatya için neler yapabileceklerini konuştular.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 594
Bu Ay : 8653
Toplam : 8653

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom