Yaşar, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yaşar, AK Parti'nin Türkiye'de normalleşme sürecinin öncüsü olduğunu söyledi.

Yaşar, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Malatya Siyaset

Genel seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, Malatya Tabip Odası tarafından verilen kahvaltıya katıldı. Yaşar, daha sonra Kapalı Çarşı esnaflarını ziyaret etti. Esnafları tek tek gezen Yaşar, alış veriş yapan vatandaşlarla da uzun süre sohbet etti. Esnafların yoğun ilgisi altında ziyaretlerini gerçekleştiren Yaşar, AK Parti'nin bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar ve bundan sonraki hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu. Yaşar, esnaf ziyaretinin ardından Yeşiltepeliler Sosyal Yarımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek, derneğin çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Nurettin Yaşar, son olarak Malatya Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı'nı ziyaret ederek, Genel Başkan Hasan Meşeli ile bir araya geldi.

Malatya Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Başkanı Hasan Meşeli, genel seçim nedeniyle kendilerini ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar'a teşekkür ederek, "Seçimler Türkiye ve dünyada büyük öneme sahiptir. Türkiye'mizin önemli meseleleri, sorunları vardır. Demokrasimizin, Cumhuriyetimizin temel ilkelerini ve demokrasilerimizin niteliklerini ve Türkiye'mizi daha çağdaş, daha medeni, daha muasır medeniyet seviyesine ulaştırabilecek çareleri bulmak, milletimizi bundan son derece mutlu etmek bu seçimlerin görevidir ”dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar ise, Alevi’lerin toplumun ayrılmaz bir parçası olduğunu ifade ederek, "AK Parti herhangi bir zümrenin, etnik bir yapının, mezhebi bir yapının, bir gurubun, bir inancın partisi değil. AK Parti'nin çıkış noktası, bir Türkiye partisi olmak. Bu amaçla da; ayrışmayı, çatışmayı, bölünmeyi ortadan kaldırabilecek, Türkiye'de normalleşme sürecinin öncüsü olacak bir parti" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 237
Bu Ay : 16373
Toplam : 16373

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom