Bağımsız İrade Galip Gelecek

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali YALÇIN, umuyorum ki bu seçim bizim zaferimizle sonuçlanacaktır. Bağımsız irade mutlaka sonuç alacaktır" dedi.

Bağımsız İrade Galip Gelecek Malatya Siyaset

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali YALÇIN, seçim sürecinde öneri ve eleştirileriyle yanında yer alan "Malatya Bağımsız İrade Platformu" üyeleri ile kahvaltıda buluştuktan sonra esnaf ziyaretlerine devam etti.

YALÇIN, Malatya Bağımsız İrade Platformunun yönetici ve üyeleri ile düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Bağımsız İrade Platformunun üyelerinin çoğunlukta gençlerden oluştuğuna değinen YALÇIN, "Bütün değişimlerin, uyanışların temelinde gençlik vardır. Ben Malatya'daki seçim sürecinde, süreci  çok ahlaklı, erdemli, olgun yürüten ve bizim yanımızda dururken de şahsiyetiyle kişiliğiyle duran bütün gençlerimize, Malatyalılara teşekkür ediyorum. Umuyorum ki bu seçim bizim zaferimizle sonuçlanacaktır. Bağımsız irade mutlaka sonuç alacaktır" dedi.

YALÇIN, FAALİYETLERİMİZ BÜTÜN ENGELLEMELERE RAĞMEN KATLANARAK DEVAM EDİYOR

Bağımsız İrade Platformu gençleri başta olmak üzere özgür ve farklı düşünen Malatya'daki olumsuzluklara tavır alabilen, tavır alabilmenin özgür olmak olduğuna inanan bütün hemşerilerimiz adım adım hem sandığın hem oyun bilincindeler.

Bağımsız Milletvekili Adaylığı sürecinde kendisine katkılarından ötürü gençlere teşekkür eden YALÇIN, faaliyetlerinin katlanarak devam edeceğine işaret etti.

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali YALÇIN, Malatya Bağımsız İrade Platformu üyeleri ile yaptığı kahvaltı sonrasında esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam etti.

ÇALIŞMAK SUÇ MU?

YALÇIN’ın iş yerine misafir olduğu Esnaf düşüncelerini,  "Orta tabaka esnafı bitirdiler. Böyle bir şey var mı, iş yeri açmak, çalışmak, çalıştırmak suç mu? Fakir fukaraya 2-3 tane ekmek, kömür verip tamam diyorlar. Şimdiye kadar AK Partiye oy verdim, bu seçimde oy vermek yok" sözleriyle ifade etti.

Bir diğer iş sahibi de içinde bulundukları sıkıntıları, "İş yok, 5-6 kişi çalışıyor bu iş yerinde hepimiz oturuyoruz, bu durumda ailelerimiz de perişan oluyor" cümlesiyle özetledi.

İSİMLER FARKLI, DERTLER AYNI

Bireyler ve mekânlar farklı olsa da şikayetlerin ortak noktada buluştuğuna dikkat çeken  YALÇIN, ‘’Her tarafta aynı sıkıntı. Bunun en önemli sebebinin milletin sahiplenilmemesidir. Tepkimizi ilimiz bazında sandığa gidip oyumuzu kullanarak göstereceğiz. Allah'ın izniyle değişimi böylece başarmış olacağız’’ dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 259
Bu Ay : 3703
Toplam : 3703

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom