Arif Yıldız Çalışma Temposunu Arttırdı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Adayı Avukat Arif Yıldız, Milliyetçi Hareket’in hem Türkiye’ye hem de Malatya’ya en iyi şekilde hizmet etmeye hazır olduğunu söyledi.

Arif Yıldız Çalışma Temposunu Arttırdı Malatya Siyaset

Yıldız, Koyunoğlu Çukurdere bölgesinde yapılan toplantıda mahalle sakinlerine teşekkür ederek, “Keşke vekillik yapanlarda güzel hizmetler yapıp bu şekilde karşılansalardı. Malatya 13 -14 yıldır bir partiye destek oluyor. Ama vekilleri halkın arasına girmeye korkuyorlar.

Çünkü 13 - 14 yıldır Malatya’ya hiçbir hizmet yapmadılar. Oyların kıymetini bilmeden, meclise kadar gittiler. Mecliste de sadece kendi menfaatlerini ve koltuklarını düşündüler. Oysa Milliyetçi Hareket Partisi milletvekillerini destekler ve mecliste temsil edilmenizi sağlarsanız hem Çukurdere’ye hem Malatya’ya hem de Türkiye’ye hizmet etmeye hazırız” dedi.

“Bu sevginizi layık olmak için her gün gece gündüz demeden sizin yanınızda, sizinle birlikte olacağım” diyen Yıldız, şunları kaydetti:

“Biz de bunlar gibi yalancı olacaksak, Allah bize vekil olmayı nasip etmesin. Milliyetçi Hareket’i iktidara getirseniz, Malatya’ya en iyi hizmetleri getirmek için çalışacağız. Milliyetçi Hareket iktidarında kadınlara önemli destekleri var. Girişimci kadınlara, yüzde 50’si hibe olmak üzere devlet bankasından kredi desteği verilecek. Bunun faizi olmayacak ve ödemesi birkaç yılda olacak.

Birileri 1.5 katrilyonluk saraylarda yaşarken asgari ücretin 949 lira olmasını kabul etmiyoruz. Anneler, çocukların 949 lira parasıyla ev kirası mı, elektrik su parası mı, doğalgaz parası mı yoksa evine ekmek mi alsın diyorlar. Anneler haklı, ama bu işin düzeltilmesi için Milliyetçi Hareket’in iş başına gelmesi gerekiyor. Allah’ın izniyle Milliyetçi Hareket’in tek başına iktidar, Malatya’da da birinci parti olacaktır.”

MHP’li Yıldız'ın konuşması alkışlarla sözleri sık sık kesilirken, mahalleliler tarafından havai fişek gösterisi de yapıldı.Toplantıda kadınların çoğunlukta olması ise gözlerden kaçmadı.
Toplantıya MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya, Çukurdere Mahalle Muhtarı Ömer Gönültaş ile mahalle sakinleri katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 165
Bu Ay : 1733
Toplam : 1733

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom