Cuma İçten, Ahmet Çakır'ı Ziyaret Etti

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, beraberinde AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ve bazı partililer Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı makamında ziyaret etti.

Cuma İçten, Ahmet Çakır'ı Ziyaret Etti Malatya Haber

Bugün gerçekleşen ziyaret sırasında, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler nedeniyle bölge illerinde partililerle birlikte ziyaretlerde bulunduklarını belirten AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, “Malatya, Diyarbakır’ın komşu illerinden biri olup, Malatya’da da çok sayıda hemşehrimiz bulunmakta. Hem onlarla görüşmek hem de adaylarımıza destek olmak amacıyla Malatya’da bulunuyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır'ın, Malatya’da çok güzel hizmetler yaptığını görüyoruz. Yaptıkları hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. AK Parti döneminde yerel yönetimler gerçekten önemli hizmetlere imza atıyorlar” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Milletvekili Cuma İçten’in iki günden beri Malatya’da olduğunu, hem merkezde hem de ilçelerde birlikte gezdiklerini belirterek, “Diyarbakır Milletvekilimiz Cuma Bey, iki gündür Malatya’da bulunuyor. Malatya’da bulundukları süre içerisinde birçok geziye iştirak ettiler. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ise, Cuma İçten’in örnek bir milletvekili olduğunu belirterek, “Diyarbakır milletvekilimiz, gerçekten de zor bir bölgenin milletvekili olarak görev yapıyor. Milletvekili seçildiği günden beri bölgenin sorunlarının çözümü için elinden gelen bütün gayreti gösteriyor. Özellikle çözüm süreci nedeniyle yaptıkları çalışmaları takdirle karşılıyoruz. Malatya ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 466
Bu Ay : 7263
Toplam : 7263

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom