Malatya Arena'da Kötü Haber

Malatya’da yapımı süren Malatya Arena Stadı’nın teslim edilme tarihinin 2016 yılının Ağustos ayı olarak açıklandı.

Malatya Arena'da Kötü Haber Malatya Spor

İnşası Malatya Arena Stadı ile aynı yıl başlayan statlar birer ikişer hizmete sunulurken, Malatya’ya yapılan stadın yüklenici firmadan kaynaklı “ağır çalışma” sorunu devam ediyor.

Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Selim Pilten yaptığı açıklamada, stadın şantiye şefinin Malatya Arena’nın tamamlanma tarihini 2016 yılının Ağustos ayı olarak kendileriyle paylaştığını kaydetti.

Yeni sezon için İnönü Stadı’na yeni sistem için yaklaşık 4- 4,5 milyonluk masraf yapılacağını, bu sistemi daha sonra yeni stada taşıyacaklarını belirten Pilten,"Geçtiğimiz günlerde TFF'den iki heyet Malatya'ya gelerek bir takım incelemeler yaptılar. Birinci heyet e-bilet uygulamasıyla, ikinci heyet ise güvenlikle alakalı incelemelerde bulundu.

Malatya İnönü Stadı'nda ve yeni yapılan statta bir takım incelemeler yapıldı. Yeni stadın şantiye şefi de bu toplantıda yer aldı ve 2016 Ağustos ayından önce stadın bitirilemeyeceği yönünde bir ifade kullandı. Tabi mevcut İnönü Stadı'na 4-4,5 milyon TL'lik bir yatırım yapılacak. Bu sistem daha sonra sökülerek, yeni stada götürülecek. En azından heyetin belirleyeceği kriterlere uygun imalatların yapılmasını şantiye şefinden istedik. Heyet bize raporu sundu, biz de yeni stadı yapan firmaya bunu ilettik" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 336
Bu Ay : 1865
Toplam : 1865

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom