Ölmeztoprak, Yakıncalılarla Buluştu

Malatya Bağımsız Milletvekilli Adayı Münir Doğan Ölmeztoprak, Yakınca Mahallesi’nde vatandaşlara seslendi.

Ölmeztoprak, Yakıncalılarla Buluştu Malatya Siyaset

Ölmeztoprak, “Malatya'nın, Türkiye'nin yeni bir başlangıca ihtiyacı var. Bu başlangıçta kavga değil, üreten bir Türkiye olacak" dedi.

Seçim çalışmalarına yoğun bir tempoda devam eden Malatya Bağımsız Milletvekilli Adayı Münir Doğan Ölmeztoprak, Yakınca Mahallesi vatandaşlarıyla buluştu. Yakınca Meydanı’nda toplanan coşkulu kalabalık, Ölmeztoprak'ın konuşmasına sık sık sloganlarla eşlik etti. Ölmeztoprak burada yaptığı konuşmada, “Yakınca’ya her geldiğimizde bizi sevgiyle karşıladınız. Ben 1984 yılında Anavatan Partisi’nin kuruluşuyla başladım. Turgut beyle Malatya'nın ve Türkiye'nin bütün safahatında çalıştık. Beraberinde il başkanı oldum. Beraberin de annenizin ak sütü kadar temiz olan oylarınızla, tercihli oy sisteminde rekor ile milletvekilli oldum. Onun için bütün hazları yaşadım” diye konuştu.

“KAYISI KENDİ KADERİNE BIRAKILMIŞ”

“Önümde dururken milletin hali, susup da almam vebali” diyen Ölmeztoprak, Türkiye'nin büyük sıkıntılar içinde olduğunu söyledi. Ölmeztoprak, “Milletimizin hali sıkıntılıyken alemi İslam ve Malatya'mız perişan iken, susamazdım. Bugün pazar esnafını gezerken gördüğüm manzara şuydu, önemli meselesi üretim. Birinci meselesi ise kayısı. Kayısı yıllardan beri terk edilmiş, kendi kaderine bırakılmış duruyor.

Bunları tekrar ediyorum. Tekrar etmekte fayda var. Devlet her sene Karadeniz bölgesine 2 buçuk katrilyon para aktarıyor. Malatya bölgesine de bu şekilde sadece 50 trilyon aktarılsa emin olun ki Malatya'nın yüzü gülecek. Görev yapan arkadaşlarımın ne yapmakta bilmiyorum. Seçilen milletvekilleri neden bu meseleye sahip çıkmıyorlar onu da bilmiyorum. Ama bunların hepsini çözüme kavuşturacağım. Başımız dik alnımız açık bir şekilde tüm bunların hesabını sormak için yoldayız” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 363
Bu Ay : 5557
Toplam : 5557

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom