Tekvandoculardan 19 Mayıs Gösterisi

Gençlik Haftası kapsamında hafta sonu birçok etkinlik gerçekleştirilirken bunlardan biri de düzenlenen tekvando gösterileriydi.

Tekvandoculardan 19 Mayıs Gösterisi Malatya Haber

 Turgut Özal Kamp Eğitim Merkezi’nde yapılan etkinlik kapsamında, sporcular 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla çeşitli gösterile sundular.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki tekvandocular, Atatürk Spor Salonu’nda yaptıkları gösteride büyük alkış aldılar. Düzenlenen gösteride dövüş sporcuları kıran kırana mücadeleler ortaya koydular.

Açıklamalarda bulunan tekvando eğitmeni Mehmet Özbaş, “Gençlerimizin spora yönelmesini, yeni yetişen gençlere aşılanması ve parlak sağlıklı bir yaşam ile mücadele etmelerini istiyoruz. Ayrıca gençlerimizin sosyal etkinliklere katılmalarını ve ailelerinin desteklemesini istiyorum. Bizim istediğimiz gençlerimizin kötü alışkanlıkları bırakmaları, spora yönelmeleri, uyuşturucu gibi maddelerden uzak durmaları” dedi.

Özbaş, 19 Mayıs etkinliklerinde çok güzel gösteriler sunduklarını ifade ederek, Malatyalıların da gösterileri keyif alarak izlediklerini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 22
Bu Ay : 1604
Toplam : 1604

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom