Yol Çalışması Mahalleliyi Sevindirdi

Yeşilyurt İlçesine bağlı Gündüzbey Mahallesi’nde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan asfaltlama çalışması sonrası mahalle halkı yetkililere teşekkür etti.

Yol Çalışması Mahalleliyi Sevindirdi Malatya İlçe

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yol çalışmasının ardından konuşan Gündüzbey Mahallesi Muhtarı Mehmet Balta, yıllar öncesinde bozulan yolun sürücüler ve bölge halkı için adete bir çile haline geldiğini belirterek “Bozulmalar nedeniyle yolda oluşan çukurlar hem sürücüleri tehlikeye düşürürken hem de tabiatıyla çok sayıda misafiri ağırlayan Gündüzbey adına kötü bir intibah bırakıyordu. Malatya’nın Büyükşehir olmasıyla yıllardır yapılmayan yol da Yeşilyurt Belediyemizin de katkılarıyla asfaltlama yapılarak bu kötü görüntüden kurtarıldı. Mahallem adına hem Yeşilyurt Belediyesi’ne hem de Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Gündüzbey Mahallesi sakinleri de, “Yıllardır bu yolumuz yapılması için gitmedik, çalmadık kapı bırakmadık. Fakat bugüne kadar herhangi bir sonuç çıkmadı. Fakat son olarak yaptığımız başvurular sonrasında her iki belediyemizin de duyarlılığıyla yolumuz yapıldı. İki belediye başkanımıza ve belediye çalışanlarına teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 731
Bu Ay : 4529
Toplam : 4529

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom