İnönü Stadı'nda Bakım Ve Onarım Yapılıyor

Önümüzdeki sezon hem TFF hem de mevsimsel şartlar konusunda sıkıntı yaşanmaması için kapsamlı bir şekilde bakıma alınan İnönü Stadı’nda bakım ve onarım işleri devam ediyor.

İnönü Stadı'nda Bakım Ve Onarım Yapılıyor Malatya Spor

Geçtiğimiz günlerde statta incelemelerde bulunan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) heyetinin direktifleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüren kulüp, ilk olarak stat giriş kapılarını PASSOLİG’e uyumlu hale getirecek.
Stat zeminin gelecek sezona daha iyi bir hale getirilmesi için ise havalandırma ve delme çalışmaları yapılıyor. Konuyla ilgili bilgiler veren Stat Müdürü Cem Eren, “Sezonun bitmesinin ardından stadı hemen bakıma aldık. Zeminde gübreleme ve delme işlemi yatık. Danaburnu denen zararlı bir böcek çim köklerine zarar veriyordu.

Onun için ilaçlama yaptık. Şanlıurfa’dan delme makinesi gelecek ve drenaj deliklerini tamamen açacağız. Yaz döneminde çime iyi bakıp, gelecek sezona maksimum düzeyde hazır hale getireceğiz. 13 yıllık bir zemin olduğu için bazı şeyleri ne kadar iyi yapsak da bazen çetin kış şartlarında bozulmalar oluyor. Ama gelecek sezon yarı yarıya daha az bir sorun yaşamayı ön görüyoruz. Stadımızı Kupa törenine de hazır hale getirdi. Pankart asma, temizlik vb. işlemlerin ardından yarınki kupa törenine tamamen hazırız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 748
Bu Ay : 6832
Toplam : 6832

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom