MAFSAD Üyeleri Dersim'i Fotoğrafladılar

MAFSAD, üye ve misafirlerinin katıldığı Dersim-Ovacık-Gözeler’de doğa ve fotoğraf gezisi gerçekleştirdi. Katılımcılar doğayla baş başa, fotoğraf ve müzikle dolu bir hafta sonu geçirdiler.

MAFSAD Üyeleri Dersim'i Fotoğrafladılar Malatya Kültür-Sanat

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) üyeleri hafta sonunda doğa ve fotoğraf gezisi gerçekleştirdiler. Yaklaşık 30 kişinin katıldığı gezi kapsamında katılımcılar önce İnönü Üniversitesi’ne bağlı Kalegöl Otel’de kahvaltı yaptılar.

Katılımcılar daha sonra Pertek Feribotu’nda martıların bol bol fotoğrafını çekti. Dersim merkezde mola veren ekip, Munzur Nehri kenarında doğa fotoğrafları çektiler. Fotoğraf severler daha sonra Ovacık-Gözeler’e geçtiler. MAFSAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Gezi Organizatörü Yılmaz Konuk, Munzur’a geçmiş yıllarda da geldiklerini ifade ederek, “Munzur Nehri boyunca yapılan yolculuk yorucu geçer.

Ama muhteşem manzarasından dolayı tadına doyum olmaz. Munzur Gözeleri, Munzur Nehri’nin doğduğu 40 ayrı gözeden oluşuyor, burası bölgeye adeta hayat veriyor. İnsanlar, dinlenmek ve piknik yapmak için hafta sonu buraya akın ediyorlar. Bizim gezimiz de çok keyifli geçti. Gezi katılımcılarımız oldukça uyumluydu ve hepsi geziden memnun kaldıklarını söylediler. Geziye katılan herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Gezi katılımcılarından Ayşe Demet Özpek, Ovacık-Gözeler’e ilk defa geldiğini, bölgenin doğasına hayran kaldığını ve gezinin çok keyifli geçtiğini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 220
Bu Ay : 220
Toplam : 220

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom