Kasap vekil...

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Kasap Pazarını inceledi ve kasap tezgahında kıyma yapan Çalık, alım gücünün arttığını söyledi.

Kasap vekil... Malatya Haber

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Kasap Pazarı'nı gezerek esnafların sorunlarını dinledi. Kasap tezgahında kıyma yapan Çalık, alım gücünün arttığını söyledi.
AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti İl Başkanı Mustafa Şahin ve partililerle birlikte Kasap Pazarı'nı gezerek esnafların sorunlarını dinledi.
Gezisi esnasında bir kasap dükkanına girerek tezgaha geçen Çalık, burada eti makineye verip kıyma yaptı. Çalık, "Bir kasaplık yapmamıştım, onu da yaptım" diye espri yaptı. Kıyma yaptığı eti satıp parasını alan Çalık, "Alım gücünün artığını çok net görüyoruz. Alım gücümüzü arttırmamız lazım" dedi.
Kasap Pazarındaki esnafları tek tek gezen Çalık, kasap esnafının mezbahane ile ilgili sorunlarının bulunduğunu ve bunu çözmek için böyle bir gezi düzenlediklerini söyledi. Çalık, sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman esnafları gezerek sorunlarını dinlediklerini söyledi.
Çalık, Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın 13 Kasım günü Adıyaman'a yapacağı ziyaretin ardından aynı gün Malatya'ya gelerek 14 Kasım'da Malatya'da çeşitli inceleme ve ziyaretlerde bulunacağını belirtti.
Çalık bir süre esnafları gezerek, sorunlarını dinledi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 352
Bu Ay : 6332
Toplam : 6332

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom