Susarsak Vebal Olur

Sandığa gücenmekle hiçbir şey değişmediğini söyleyen Ölmeztoprak, "Sandığa gideceğiz. Güvendiğimiz insanlara, güvendiğimiz heyete reyimizi vereceğiz ki, işler çözülsün" diye konuştu.

Susarsak Vebal Olur Malatya Siyaset

Malatya bağımsız milletvekili M.Doğan Ölmeztoprak, Yeşiltepe semt mitinginde yaptığı açıklamada, "Şehir bu kadar büyük sıkıntılar içerisinde yüzüyorken, Türkiye şu an büyük sıkıntılar içerisinde yüzüyorken durup bunları seyretmek vebal olur" diye konuştu.

Malatya bağımsız milletvekilli Ölmeztoprak, seçim çalışmaları kapsamında Yeşiltepelilerle buluştu. Yeşiltepe semt meydanında toplanan coşkulu kalabalığa hitap eden Ölmeztoprak, kendi dönemlerinde temeli atılmış birçok projenin kendilerinden sonra tamamlanmadığını yarım bırakıldığını belirterek şunları söyledi: "Şimdi bizden sonra bıraktığımız projeler, Boztepe barajı, Kapıkaya barajı ve Yoncalı barajı yirmi yıldır boynubükük durmakta. Bütün bunların hepsi duruyorken, şehir bu kadar büyük sıkıntılar içerisinde yüzüyorken, Türkiye şu an büyük sıkıntılar içerisinde yüzüyorken durup bunları seyretmek vebal olurdu. Dünya bizi dikkatli izliyor. Onun için kavgayla gidilecek bir yolumuz yoktur. Kendimize çeki düzen vereceğiz. Yeniden Türkiye'nin kalkınması için yeniden güzel günlere dönmek için gayret sarf edeceğiz."

Son günlerde MHP milletvekilli Meral Akşener hakkında bir televizyon programında iddia edilen kaset polemiğine ilişkin olarak da Ölmeztoprak, sözlerine şöyle devam etti: "Şimdi yakın tarihte bir kasetler furyası başladı. Maalesef siyasi ahlakta bir çöküş yaşanıyor. Siyasilerin peş peşe kasetleri çıkmaya başladı. Bizim ve İslam'ın temel felsefesi şu idi; ayıpları örtmektir. Şimdi ayıpları örtmek değil, insanların özel dünyalarına girerek bunlar üzerinden şantaj yapılmaktadır. Bunlar son derece tehlikeli, çirkin ve yanlış şeyler."

Sandığa gücenmekle hiçbir şey değişmediğini söyleyen Ölmeztoprak, "Sandığa gideceğiz. Güvendiğimiz insanlara, güvendiğimiz heyete reyimizi vereceğiz ki, işler çözülsün" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 21
Bugün : 451
Bu Ay : 4817
Toplam : 4817

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom