Türkiye Matbaacılar Federasyonu Genel Kurulu

Türkiye Matbaacılar Federasyonu 2.Olağan Genel Kurulu Malatya’da gerçekleştirildi.

Türkiye Matbaacılar Federasyonu Genel Kurulu Malatya Haber

Duble Tree by Hilton’da yapılan Matbaacılar Federasyonu 2.Olağan Genel Kuruluna 21 ilin dernek başkanlarının yan sıra Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Matbaacılar Federasyon Başkanı Hüseyin Gürbüz ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Genel Kurulun açış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Matbaa Reklam Kağıt ve Ambalaj Sanayi Derneği Başkanı Vahap Altunok, genel kurulun Malatya’da yapılmasından dolayı mutluluk duyduğunu belirterek sektörde yaşanan sorunları anlattı.

Açılış konuşmasının ardından Matbaacılık sektöründe uzun yıllardır emek verenlere Federasyon tarafından plaket takdimi yapıldı. Daha sonra söz alan Matbaacılar Federasyonu Genel Başkanı Hüseyin Gürbüz, 2010 yılında kurdukları federasyonda 2.olağan genel kurul için Malatya’da bir araya geldiklerini söyledi. Sektör ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Gürbüz, federasyon olarak kurulduktan sonra şuana kadar gündeme getirilmeyen sorunlarla karşı karşıya kaldıklarını belirtti.

Başkan Gürbüz, özellikle Maliye ile anlaşmalı olarak çalışan matbaalarda yaşanan bazı sıkıntıları, yetkililerle masaya oturarak çözdüklerini ve bu süreçte federasyon olarak etkin bir çalışma sürdürdüklerini dile getirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 715
Bu Ay : 5909
Toplam : 5909

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom