3 İl 3 Değer, Konseri Düzenleniyor

Battalgazi Belediyesi tarafından "Üç İl Üç Değer" adlı konser yarın gerçekleştirilecek. Konsere, il dışından gelen Tarihi Kentler Birliği'ne üye belediyelerin temsilcileri de katılacak.

3 İl 3 Değer, Konseri Düzenleniyor Malatya İlçe

Battalgazi Belediyesi tarafından "Üç İl Üç Değer" adlı konser yarın saat 19.30'da Malatya Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Battalgazi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan konseri izlemeye gelen vatandaşlar, Malatya, Elazığ ve Diyarbakır türkülerini dinleme fırsatı bulacaklar.

Konu ile ilgili olarak Battalgazi Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Battalgazi Belediyesi tarafından düzenlenecek olan "Üç İl Üç Değer" adlı konsere tüm vatandaşlar davet edildi. "Üç İl Üç Değer" adlı Türk Halk Müziği Konseri, Elazığ Devlet Klasik Türk Müziği Korosu'nda, Malatya Battalgazi Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu ve Diyarbakır Valiliği Türk Halk Müziği Korosu elemanları yer alacak. Konserde, Malatyalı Fahri Kayahan, Elazığlı Enver Demirbağ ve Diyarbakırlı Celal Güzelses'in eserleri seslendirilecek.

Konser öncesi ise, Battalgazi Belediyesi, Elazığ ve Diyarbakır halk oyunları ekibi tarafından da bir sunum yapılacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 747
Bu Ay : 2276
Toplam : 2276

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom