Aslanoğlu'nun İsmi İlelebet Yaşayacak

Geçtiğimiz yıl geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Malatya’nın önemli siyaset adamlarından, 23. Dönem Malatya, 24. Dönem CHP İstanbul milletvekilliği yapan Ferit Mevlüt Aslanoğlu’nun ismi Malatya’da ilelebet yaşayacak.

Aslanoğlu'nun İsmi İlelebet Yaşayacak Malatya Haber

Herkes tarafından sevilen ve Malatya’nın önemli şahsiyetleri arasında yer alan Ferit Mevlüt Aslanoğlu’nun isminin, Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı tarafından Hasanbey Caddesi’nden İsmetpaşa Caddesine kadar olan kısma verilmesi için Büyükşehir Belediye Meclisi’ne teklifte bulunuldu. Büyükşehir Belediye Meclisi, teklifi İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale ederken, 15 Mayıs Cuma günü yapılacak olan II. oturumunda Mevlüt Aslanoğlu isminin anılan caddeye verilmesinin görüşülmesi bekleniyor.

Öte yandan Malatya’nın yaşayan önemli isimlerinden birisi olan Recai Kutan’ın ismi, sokaktan kaldırılıp, caddeye veriliyor. Kernek Mahallesi Recai Kutan Sokağı isminin değiştirilerek, Sivas ve Hanımınçiftliği caddelerinin Gıda Toptancıları sitesinden Hanımınçiftliği Merkez Cami’sine kadar olan kısma Recai Kutan ismi verilmesi de yine Büyükşehir Belediyesi’nin 15 Mayıs Cuma günü yapacağı II. oturumda görüşülerek karara bağlanması bekleniyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 164
Bu Ay : 3721
Toplam : 3721

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom