Boks Turnuvası Şöleni Başlıyor

AKA Derneği 16 Mayıs Cumartesi günü Ağın’da boks turnuvası düzenleyecek.

Boks Turnuvası Şöleni Başlıyor Bölge

Arapgir-Kemaliye-Ağın Derneği (AKA) Başkanı Yusuf Sümer Yalçın, Malatya Turgut Özal Boks Kulübü ile Elazığ Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü arasında dostluk adına boks turnuvası gerçekleştireceklerini belirterek, “Elazığ ve Malatya kardeş iki il. Bu kardeşliği pekiştirmek için AKA Derneği olarak Ağın’da bugüne kadar gerçekleşmeyen ‘Boks Turnuvası’ adı altında bir şölen tertip ettik. Boks turnuvasında 8 maç olacak. Minikler, yıldızlar, gençler ve kızlar kategorisi adı altında” dedi.

AKA Boks Turnuvası şöleni adı altında gerçekleşecek olan turnuvada, boks kategorilerinden önce Karate gösterilerinin de olacağını kaydeden Yalçın, “Boks turnuvası öncesi Malatya’da yine hemşerimiz olan Sedat Turgut hoca liderliğinde karate gösterisi olacak. Boks şöleninden sonra Ağın Fasıl ekibi ve folklor ekibi günün anlam ve önemine binaen güzel bir gösteri sunacaklar” ifadelerini kullandı.

Turnuvaya gelmek isteyen basın mensupları için, cumartesi günü saat 08.30’da Eski Belediye önünden araç kalkacağı belirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 323
Bu Ay : 6407
Toplam : 6407

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom