Başarıya Bisiklet Hediyesi

Battalgazi Kaymakamı Vedat YILMAZ, İşitme engelli sporcu öğrencilerin bu başarılarını Bisiklet hediye ederek kutladı.

Başarıya Bisiklet Hediyesi Malatya Eğitim

Kaymakam Vedat YILMAZ’dan Akşemseddin İşitme Engelliler Ortaokulu Öğrencilerine Bisiklet Hediyesi

 

Battalgazi Akşemseddin İşitme Engelliler Ortaokulu Sporcu öğrencileri İstanbul’dan madalyalarla döndüler. İstanbul’da her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Özel Sporcular Atletizm Şenliği”ne ilk defa bu yıl katılan Akşemseddin İşitme Engelliler Ortaokulu öğrencileri 24 Madalya aldılar ve takım halinde de başarılı olarak Kupa ile ödüllendirildiler.

Battalgazi Kaymakamı Vedat YILMAZ, İşitme engelli sporcu öğrencilerin bu başarılarını Bisiklet hediye ederek kutladı. Okul Müdürü Mustafa ADIGÜZEL, Beden Eğitimi Öğretmeni Ali KEKLİKÇİ ile birlikte Kaymakam Bey’i ziyaret eden öğrenciler gayet mutlu oldular ve Kaymakam’a başarı sözü verdiler. Kaymakam YILMAZ da bu çocuklar bizim için özeldir. Onların başarılı olmaları için ellerinden gelen desteği esirgemeyeceklerini, her zaman bu çocukların yanında olacaklarını belirterek, öğrencilerimizin yetiştirilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Okul Müdürü Mustafa ADIGÜZEL, Kaymakam Bey’in İşitme Engelli Öğrencilerimize bu hassasiyetlerinden dolayı minnettar olduklarını belirterek. Aynı zamanda Engelliler Haftasında böyle bir hediye vermelerinin kendilerini ziyadesiyle memmun ettiğini söyledi. Beden Eğitimi Öğretmeni Ali KEKLİKÇİ ise Kaymakam Beyin işitme engelli öğrencilerimize yaptığı bu jesti unutmayacaklarını belirterek, önümüzdeki günlerde Aksaray İlinde yapılacak olan İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonasında da derece ile döneceklerine söz verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 633
Bu Ay : 5827
Toplam : 5827

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom