AK Parti Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Öznur Çalık, AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin, AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Şahin, Hanımınçiftliği Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor Malatya Siyaset

Mahalle toplantısında konuşan AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder, AK Parti'nin milletle var olduğunu ifade ederek, "Bizim sevdamız sizlersiniz, sizlere hizmet için buradayız. İnşallah bundan sonra da hizmetlerimiz aksamadan devam edecektir" dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, geriye dönüp bakıldığında küçümsenmeyecek kadar büyük işler yaptıklarını söyledi. Bir taraftan 200 dönümlük yeşil alan çalışması içerisinde olduklarını kaydeden Başkan Gürkan, Battalgazi'ye yakışan bir devlet hastanesi yapılacağının müjdesini verdi.

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı da, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimin geride kalan 9 seçimin anası niteliğinde olduğunu kaydetti. Kahtalı, Türkiye'de artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını belirterek, "Dünyada artık gündemi belirlenen değil, gündemi belirleyen ülke olduk. Allah'ın izniyle ve milletimizin desteğiyle Malatya'da yine parti çıkacağız" diye konuştu.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar ise, AK Parti'nin bir parti olmadığını, milletin ve memleketin hareketi olduğunu ifade ederek, "AK Parti bizim hareketimiz. Bu bugünün hareketi değil, bu yüzyıldır başlayan bir hareket. Menderes, Özal, Erbakan ile başlayan bir hareket. Recep Tayyip Erdoğan ile başlayan ve Ahmet Davutoğlu ile devam eden bir hareket. Biz bu hareketin neferleriyiz. Buraya sahip çıkacağız, kim elimizden aldıysa onlara karşı mücadele edeceğiz" şeklinde konuştu.

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin de, AK Parti'nin 9 seçimdir oylarını artırarak yoluna devam ettiğini belirterek, "Bu birilerini rahatsız ediyor. Bizi Esed'e benzetmek istiyorlar. Bizi Sisi'ye benzetmek istiyorlar. Bizi, maalesef kendilerinden gördükleri bazı zümrelere uşaklık ettirmeye çalışıyorlar. Ama artık Türkiye, eski Türkiye değil. Türkiye, yeni Türkiye ve yeni Türkiye'nin mimarları, evlatları bir daha bu ülkede hiçbir zaman için çakallara yer olmadı, olmayacak" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Öznur Çalık ise, yalan üzerinden siyaset yapmadıklarını ifade ederek, "İftiralar üzerinden siyaset hiç yapmadık. Sadece yaptıklarımızı ve bundan sonra yapacaklarımızı söylüyoruz. Hayaller üzerinden de siyaset yapmadık. Hiç kimsenin hayal kurma özgürlüğünü kısıtlama hakkımızın olmadığını söyledik.

Kılıçdaroğlu diyor ki 'En büyük hayalim Başbakan olmak.' Biz de dedi ki '23 Nisan'da getirip seni koltuğa oturtalım, hayalini gerçekleştirelim.' Ama düşündük, bu adam sürekli hayal görüyor. Gördüğü hayalle üzerinde bir günlük Başbakanlığa oturur, kalkar der ki 'Ben Başbakanlığımda şunları yaptım' derse, biz neler yaparız o zaman. O yüzden bir günlüğüne bile o koltuğu Kılıçdaroğlu'na devretmeyiz" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 111
Bu Ay : 4477
Toplam : 4477

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom