Metin Selçuk Bulvarı Asfaltlanıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi trafik akışının yoğun olduğu önemli arterlerden biri olan Malatya-Adıyaman Karayolunu Gündüzbey Mahallesi’ne bağlayan Metin Selçuk Bulvarı’nda asfaltlama çalışmaları yapıyor.

Metin Selçuk Bulvarı Asfaltlanıyor Malatya İlçe

Yapılan açıklamada, Yol ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığına bağlı Yol Yapım ve Asfalt Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, çift şeritli bulvarın 2 kilometrelik bölümünün finişer ile asfaltlandığı belirtildi. Her bir şeridi 6 metre olan yolda ilk olarak hafriyat atığı temizliği yapan Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin, yolda görüntü kirliliğini ortadan kaldırdığı, Daha sonra yolda zemin güçlendirmesinin yapılarak, finişerle asfaltlandığı kaydedildi.

“YOLUMUZ PIRIL PIRIL OLDU”

Mahalle sakinleri Metin Selçuk Bulvarı’nın önemli ulaşım akslarından biri olduğunu belirterek, “Bulvarımız Gündüzbey Mahallesi’ni Malatya-Adıyaman Karayoluna bağlıyor. Çevresi hafriyat atıklarından dolayı kötü bir görüntüye sahipti. Malatya Büyükşehir Belediyesi hafriyat atıklarını serip görüntü kirliliğini ortadan kaldırdı. Yolumuzu da asfaltlayarak pırıl pırıl yaptı. Çalışmaların yapılmasında başta Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 615
Bu Ay : 8674
Toplam : 8674

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom