Fakiri Fakir, Zengini Zengin Oldu

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali YALÇIN, Yaş Sebze ve Meyve Hali ile İnönü Kapalı Çarşı esnaflarını ziyaret etti.

Fakiri Fakir, Zengini Zengin Oldu Malatya Asayiş

VATANDAŞ,  AK PARTİ’NİN ELİNDEN KURTARIN BİZİ

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali YALÇIN,  Yaş  Sebze ve Meyve Hali ile İnönü Kapalı Çarşı esnaflarını ziyaret etti.

Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali YALÇIN’ın ilk durağı, Yaş Sebze ve Meyve Hali oldu. YALÇIN, buradaki esnaflardan,  iş durumunu ve yaklaşan seçime dair düşüncelerini sordu.

Halkın bilinçlenmesi lazım diyen vatandaş, "ben pazarcılık yapıyorum. Gelin meydanları dinleyin. İnsanlar akşama kadar teyp gibi 'Bu AK Parti’nin elinden kurtarın bizi' diyorlar.  Hem vallah hem billâh, fakir fakir oldu, zengin zengin oldu"  diye belirtti.

MİLLETİ DARALTTILAR

Ziyaretler esnasında bir Esnaf,  "bu seçimde mevcut yönetimin oyu çok düşük olur. AK Parti ilk 3 yıl çok iyiydi. Üç seneden sonra yavaş yavaş dağılmaya, kötüleşmeye başladı. İpini daralttın mı boynuna sarılmaya başladı. Millet daralmış, fakir fukara daralmış" şeklinde konuştu.

Diğer illerdeki vekiller  birçok çalışmalar yaparak memleketlerini cennete çevirdiklerini dile getiren esnaflar, neler neler yapmışlar biz de ne var, memlekete ne yapıldı? diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Yaş Sebze ve Meyve Hali’nden sonra İnönü Kapalı Çarşısına geçen Milletvekili Adayı YALÇIN, buradaki esnaflarla hasbihâl etti.

YALÇIN,  ALLAH İÇİN KARŞI DURUŞ İÇİNDEYİZ

Biz halkın tarafıyız diyerek konuşmasına başlayan YALÇIN, "Yüzümüzü de halka döndürdük. insanımız  için,  Allah için bir karşı duruş içindeyiz, dedi. İktidar partisi dışında kalan partilere oy verildiğinde ve onlar da vekil oyu çıkaramadıklarında oyların iktidar partisine gittiğini söyledi.

Bağımsız adayların oylarının hiçbir partiye gitmediğini hatırlatan YALÇIN, bu şekilde tavrını koyanların sesinin  net bir şekilde duyulabileceğinin  altını çizdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 608
Bu Ay : 4165
Toplam : 4165

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom