Duruldu Mahallesine Cami

Duruldu Mahallesinde Yeşilyurt Belediyesine ait arsaya hayırsever vatandaş tarafından yaptırılacak camii için temel atma töreni düzenlendi..

Duruldu Mahallesine Cami Malatya Haber

Duruldu mahallesi girişinde gerçekleşen programa Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen, Yeşilyurt Müftüsü Mehmet Çınar,Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalay, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çınar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yeşilyurt Belediyesine ait arsaya yapılacak caminin tüm masrafları Vedat Karaca isimli hayırsever vatandaş tarafından karşılanacak.

Polat, "Yeşilyurt Belediyesine ait ARSAYI camii bittikten sonra diyanet işlerine devredeceğiz"

Temel atma programında ev sahibi olan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "Duruldu Mahallemize Vedat amca tarafından yaptırılacak camimizin temel atma programındayız. Rabbim Hayırlara vesile etsin, Bunlar hayır hasenat işleri ve her zaman devam etmesi gereken bir durumdur. Duruldu Mahallemize yapılacak camimizin arsası Yeşilyurt Belediyesine ait  inşallah camii bittikten sonra diyanet işlerine devredeceğiz. Caminin tüm yapım masraflarını ise Vedat amcamız üstlenmiş durumda , Vedat amcaya huzurlarınızda teşekkür ediyor hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

KAMÇI, "Dünya var oldukça herkes VESİLE OLANLARA  dua edecek"

Malatya Valisi Süleyman Kamçı İse, " Duruldu Mahallesine yapılacak caminin tüm masraflarını üslenen Vedat Karaca  isimli hayırsevere vatandaşımıza çok teşekkür ediyorum. Dünya var oldukça buradan herkes hayır sahiplerine dua edecek. Hayır yapmak çok güzel bir şey, Allah bu hayrı yapmayı size  nasip etti.  Ayrıca caminin arsasını bağışlayan Yeşilyurt Belediyesine de teşekkür eder hayırlara vesile olmasını dilerim" dedi.

Konuşmaların ardından hayırsever vatandaş Vedat Karaca söz alarak cami temel atma programına katılan herkese teşekkür etti. Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen'in ve katılımcıların dualarıyla temeli atılan cami için kurban kesildi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 84
Bu Ay : 1652
Toplam : 1652

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom