Süleyman Eser Annelerle Bir Araya Geldi

Anneler Günü’nde Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser ilçede yaşayan kadınlara yönelik yemekli bir kutlama program düzenledi.

Süleyman Eser Annelerle Bir Araya Geldi Malatya İlçe

Program kapsamında Psikolog yazar Banu Yaşar, “Çocuk Eğitiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler” konulu bir konferans verdi.

Tiryandafil Otel’de düzenlenen kutlama programında bir konuşma yapan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, annelerin kıymetinin bir güne sığdırılamayacak kadar büyük olduğunu ifade etti. Eser, “Siz ne kadar güzel evlatlar yetiştiriyorsunuz. Ne kadar büyük cefalar çekiyorsunuz. Sizin yetiştirdiğiniz evlatlar, bu vatanı koruyorlar. Gördüğünüz bildiğiniz gibi Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız sizlerin duası sayesinde başarılı. Ülkemiz ileri gidiyorsa, kimse parçalayamıyorsa, bunların arkasında siz güzel annelerin duası yatıyor. Bizler, bunun için size her zaman minnettarız. Peygamber efendimiz ‘Cennet Anaların Ayaklarının Altındadır.’ diyor. Demek ki sizin kutsiyetiniz, öneminiz o kadar büyük. Bizim bu yüzden saygımız size karşı sonsuz” dedi.

Eser konuşmasını, “Siz anneler, geleceğin mimarları çocuklarınızı vatana, millete faydalı yetiştirirseniz, gelecek her zaman parlak olacaktır. Bugün bizi yalnız bırakmayıp buraya teşrif ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyor, bu vesile ile Anneler Günü’nüzü tebrik ediyor ve bizim için bir gün değil her zaman değerli olduğunuzu da belirtmek istiyorum Bende bir doktor olarak bugün ayrıca Hemşireler Günü tüm hemşirelerin ve yine yazarımız Banu Hanımın bu güzel günlerini kutluyorum” sözlerle tamamladı.

Konuşmalardan sonra Banu Yaşar’a kayısı ve plaket takdim edildi. Başkan Eser, ayrıca Psikolog yazar Banu Yaşar’ın kitaplarını misafirlere hediye ederek, program çıkışında kadınlara karanfil takdim etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 1029
Bu Ay : 4827
Toplam : 4827

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom