Sizleri Bizler İçin Örnek Anneler Yapsın

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali YALÇIN, Anneler Günü vesilesiyle önce kendi annesini ziyaret edip duasını aldıktan sonra bahçede çalışan bir annenin kapısını çaldı.

Sizleri Bizler İçin Örnek Anneler Yapsın Türkiye-Dünya

YALÇIN, ziyaret etmiş olduğu annenin nezdinde bütün anneler hakkındaki hislerini, düşüncelerini, ”Allahu Teâlâ’nın kendilerinin bize, topluma annelik yaparken, Kur’an-ı Kerim’de belirtildiği üzere acı üstüne acı; zorluk içinde ve zorlukların iç içe geçtiği bir süreçte evlatlarını dünyaya getirir. Onları salih evlatlar olsun diye yetiştirmeye çaba sarf eder. Onları kendilerinin ve toplumun göz aydınlığı olsun diye eğiten, kendi imkânları çerçevesince evlatlarını anne babalarına, topluma, çevresine, milletine, ülkesine hayırlı birer evlat olsunlar diye çabalayan ve daha birçok özverili sebepten ötürü Allah Resulü’nün “Cennet, annelerin ayakları altındadır” buyurduğu annelerden bir anneyi ziyaret ettik” sözleriyle dillendirdi.

YALÇIN, Allah sizleri hayırlı ömür sahibi kılsın, Kur’an imanı nasip etsin, sizleri bizler için örnek anneler yapsın dua ve temennileriyle ziyaretini sonlandırdı.

Bu ziyaretinden dolayı oldukça duygulanan anne ise YALÇIN’ı hayır dualarla uğurladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 287
Bu Ay : 287
Toplam : 287

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom