Öz, Anneler Gününü Kutladı

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz, Anneler Günü nedeniyle yayınladığı mesajda, “Hiç eksilmeyen bir sevginin, sonsuz bir sabrın, fedakârlığın, iyiliğin, şefkat ve merhametin, kısacası en temiz ve en masum duyguların timsali olan tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Öz, Anneler Gününü Kutladı Malatya Haber

Tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlayan Ömer Faruk Öz’ün mesajı şöyle:

“Anneler, cana can katan, bize hayatı öğreten, tüm insanlığın kişiliğini yoğuran, bizleri ve bir toplumu geleceğe hazırlayandır. Çocuk, aile, toplum onların ellerinde şekillenir ve milletler onların güçleriyle aydınlanır. İffetli ve edepli, fedakâr annelerin elinde yetişen çocuklardan müteşekkil cemiyet yozlaşmaktan kurtulur. Koşulsuz bir sevgiye dayanan annelik, değeri ölçülemeyecek kadar kutsal bir görev, yüce bir duygudur. Bu duygunun ve annelik makamının yüceliği ve kıymeti Efendimizin ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ Hadis-i Şerifinde ne güzel ifade edilmiştir.

Sevgisini ve sıcaklığını her zaman aradığımız, yeri doldurulamaz varlıklarımız olan anneler, bireyin ilk andan itibaren hayata tutunmasına yardımcı olan en güçlü bağdır. Hayatları boyunca, her daim karşılığı hiçbir şeyle ödenemeyecek bir fedakârlık ortaya koyan, bizleri dünyaya getiren, büyütüp yetiştiren, sevgiyi, saygıyı, güzel ahlakı, mutluluğu, hayata tutunmayı ve zorlukların üstesinden gelmeyi öğreten annelerimizin kıymetini bilmeli, onları sadece bu günlerde değil, her an hatırlamalıyız.

Annelerimize sevgimizi gösterebilmek için her fırsatı değerlendirmeli, varlıklarının kıymetini her zaman canlı tutarak onlara karşı sorumluluklarımızı her şart ve yaşta yanlarında olarak, en iyi şekilde yerine getirmeliyiz. Bu anlamlı günde, evlatlarını kucaklayamamanın hüznünü yaşayan başta şehit anneleri olmak üzere, yüreği yaralı tüm annelere en derin saygılarımı sunarken; Anneler Gününü bir kez daha en kalbi duygularımla kutluyorum.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 47
Bu Ay : 3845
Toplam : 3845

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom