Ganuşi Yeşilyurt'u Ziyaret Etti

4. Malatya Anadolu Kitap Fuarına katılmak üzere Malatya'ya gelen Tunus eski Başbakanı ve Nahda Hareketi Lideri Raşid El Ganuşi, Yeşilyurt Beelediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı makamında ziyaret etti.

Ganuşi Yeşilyurt'u Ziyaret Etti Malatya Kültür-Sanat

Yeşilyurt Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete, Ganuşi’nin yanı sıra Mısır Eski Kalkınma Bakanı Yahya Hamid, Nahda Hareketi Milletvekili Suphi Atik, Nahda Hareketi liderlerinden Habip El Melevzi, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Malatya Milletvekili adayları Taha Özhan ve Nurettin Yaşar, Malatya’nın kanaat önderlerinden Zekeriya Şengöz katıldı.

Samimi ve sıcak bir ortamda karşılıklı sohbetlerle devam eden ziyarette Ganuşi’yi ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Polat, “Ganuşi ve ekibi Yeşilyurt Belediyemizi ziyarete geldiler. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Tunus eski Başbakanı ve Nahda Hareketi Lideri Raşid El Ganuşi ise Malatya’da olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, gösterilen ilgi ve misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 567
Bu Ay : 7364
Toplam : 7364

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom