7 Haziranda Yükten Kurtulacağız

MHP Malatya Milletvekili adayları, 7 Haziran genel seçimleri çalışmaları kapsamında hal esnaflarını ziyaret ettiler. Milletimizin omzunda, sırtında bir yük var. 7 Haziran’da sırtımızdaki yükten kurtulacağız.

7 Haziranda Yükten Kurtulacağız Malatya Siyaset

MHP Malatya Milletvekili adayları, 7 Haziran genel seçimleri çalışmaları kapsamında hal esnaflarını ziyaret ettiler. Hal esnafları, her gün sıkıntılarla boğuştuklarını belirterek, MHP’ye tam destek vereceklerine söz verdiler. .

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya milletvekili adayları, 7 Haziran genel seçimleri çalışmaları kapsamında Sebze ve Meyve Komisyonu Dernek Başkanı Celal Akbay ve hal esnafıyla bir araya geldiler. MHP Milletvekili adayları, ilk olarak Sebze ve Meyve Komisyonu Dernek Başkanı Celal Akbay, yönetim kurulu üyeleri ve hal esnafıyla kahvaltı yaptılar. Kahvaltıdan sonra ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Dernek Başkanı Akbay, MHP’ milletvekili adaylarının çıktığı yolda başarılar diledi. MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya, gösterilen misafirperverliğe teşekkür ederek, hal esnafının kendilerini sıcak karşıladığını ve bundan dolayı dernek başkanı ve hal esnafına teşekkür etti.

“7 HAZİRANDA YÜKTEN KURTULACAĞIZ”

MHP Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem, sabahın erken saatinde çok güzel karşılayan ve kendilerin moral veren, aşka getiren dernek başkanı ve tüm esnaflara teşekkür etti. Erdem, bir ay içinde iki defa hal esnafını ziyaret ettiklerini anımsatarak, ziyaretlerde sevgi, saygı ile karşılandıklarını belirtti. “Allah hepsinden razı olsun” diyen Erdem, şunları söyledi: “Milletimizin omzunda, sırtında bir yük var. Bu yük gerçekten vatandaşlarımız ezmeye başladı. Cenabı Allah’ın izniyle, 7 Haziran’da sırtımızdaki yükten kurtulacağız, inşallah.”

“ESNAFLA BİRLİKTE HİZMET ÜRETECEĞİZ”

MHP Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, Sebze ve Meyve Komisyonu Dernek Başkanı Celal Akbay ve tüm yönetim kuruluna ve Hal binasında bulunan tüm esnaflara teşekkür ederek konuşmasına başladı. “Gezdiğimiz her yerde olduğu gibi burada da çok güzel bir karşılandık” diyen MHP’li Yıldız, şunları kaydetti: “Hal esnafı da bizleri bağrına bastılar. Bundan dolayı da çok mutluyum. Başkanıma, yönetim kurulu üyelerine ve tüm esnaflara çok teşekkür ediyorum. Milliyetçi Hareket milletvekili adayları olarak, 7 Haziran genel seçimlerinde Malatyalıların teveccühüyle milletvekili olduğumuz zaman dernek başkanımızla ve tüm esnaflarla birlikte çalışacağız. Yaşanan tüm sorunları biliyorum, ama her zaman fikir alışverişinde bulunarak hizmet edeceğime söz veriyorum.”

ESNAFIN TEVECCÜHÜ, TAKTİRE ŞAYAN

MHP Malatya ikinci sıra milletvekili adayı Ziraat Mühendisi Hakan Yılmaz, esnafın teveccühünün taktire şayan olduğunu vurgulayarak, “Ziraat mühendisiyim. Hal esnafının meslek sorunlarını iyi biliyorum. Hem hal esnafımızın hem de çiftçilerimizin çok ciddi sıkıntıları var. Bu sıkıntıları sizler çok iyi biliyorsunuz. Hükümetin desteği maalesef hem çiftçilerin hem de esnafların yanında değil. Hükümet, zenginin yanında, devleti soyup soğana çevirenlerin yanındadır. Esnaflarımızın sıkıntıları büyüktür. Vergilerinizi bile ödeyemiyorsunuz. Yanınızda çalışan kişilerin sigortalarını bile ödemekte zorluk çekiyorsunuz. Çok iyi biliyoruz ki, kredilerle işlerinizi çeviriyorsunuz. Allah yardımcınız olsun. Milliyetçi Hareket iktidarında hem hal esnafının hem de çiftçilerin sesi olacağız. Hep birlikte hırsızlığın, uğursuzluğu olmadığı günler yaşayacağız” dedi.

MHP’LİLER, TÜM HAL ESNAFINI ZİYARET ETTİLER

Hakan Kalkan ise Milliyetçi Hareket iktidarında başta hal esnafı olmak üzere tüm esnafların sorunlarını çözme gayreti içinde olacaklarını belirtti. Yapılan konuşmalardan sonra MHP Malatya Milletvekili adayları tek tek tüm Hal binasındaki esnafları ziyaret ettiler. MHP’li milletvekili adayları hem esnafların yaşadıkları sorunları dinlediler hem de Milliyetçi Hareket iktidarında esnaflara yapacakları hizmetleri anlattılar. Hal esnafları da ülkenin ve Malatya’nın gidişatının kötü olduğunu, her gün farklı sıkıntılarla boğuştuklarını söyleyerek, MHP’li milletvekili adaylarına 7 Haziran genel seçimlerinde tam destek verme sözü verdiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 281
Bu Ay : 281
Toplam : 281

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom