Jimnastik Salonu Yenilendi

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Jimnastik Salonunun çatı, ısıtma sistemi ve aydınlatma başta olmak üzere tüm soyunma odaları ve hakem odaları yenilendi.

Jimnastik Salonu Yenilendi Malatya Spor

Ayrıca 175 kişilik seyirci tribünü de ilave edilerek hem antrenmanlara hem de müsabakalara elverişli hale getirildi. 
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, ‘’2006 yılında Gençlik Merkezi binası ile birlikte kullanılmakta olan spor salonu jimnastik salonuna dönüştürülerek kullanılmaya başlanmıştır. Ancak yıllar içerisinde fiziki olarak oldukça yıpranmış durumda olan binanın ve jimnastik aletlerinin bakım onarım ve değişimine ihtiyaç duyulmaktaydı. Federasyonun yeni Başkanı Sayın Suat Çelen ile istişare edilip malzeme desteği sağlandıktan sonra, binanın onarım, bakım ve ilave tribün işleri de Gençlik Spor Bakanlığımızca gönderilen ödenekle çözüme ulaştırılıp, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki tek müstakil jimnastik salonuna kavuşulmuş oldu.

Tüm Malatya Jimnastik camiası adına Gençlik ve Spor Bakanlığımız, Spor Genel Müdürlüğümüze ve Federasyon Başkanlığımıza teşekkürleri bir borç biliriz. İl Müdürlüğü olarak daha önce düşük ölçekli bir şekilde başlatılmış olan jimnastik faaliyetlerine yeni istihdam edilen antrenörler eşliğinde daha geniş çapta ve elit sporcu yetiştirmeye yönelik olarak bilinçli bir şekilde devam edilecektir’’ dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 11
Bu Ay : 1540
Toplam : 1540

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom