YMS Kongreye Gidiyor

Şampiyonluk özlemine son vererek, PTT 1. Lig’e yükselen Yeni Malatyaspor’da kulüp başkanı Adil Gevrek önümüzdeki sezon başkanlığa devam edip etmeme konusunda kararsız olduğunu söyledi.

YMS Kongreye Gidiyor Malatya Spor

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, İHA muhabirine önemli açıklamalarda bulundu.
“Şampiyonluğu Allah nasip etti yaşadık. Şimdi oturup yeni sezonun planlamasını yapmamız lazım. Benim olup olmamam önemli değil, önemli olan Yeni Malatyaspor’un devamlılığıdır” diyen Gevrek, göreve devam edip etmeme konusunda henüz karar veremediğinin mesajını verdi.

“GÖREVE DEVAM EDİP ETMEYECEĞİME KARAR VEREMEDİM”

Alınan şampiyonluğun sahibinin şehir olduğunu belirten Adil Gevrek, “Bir sezon boyunca sabırla takımlarını destekleyen Malatyalı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Bu şampiyonluk şehre aittir. Allah nasip etti, şampiyon olduk. Şunu net bir şekilde gördüm ki, bu şehir futbolu çok seviyor. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimiz sunuyorum. Sayın büyükşehir başkanımız Ahmet Çakır her daim yanımızda oldu. Onun futbolu sevmesi, konuya hakim olması işimizi çok kolaylaştırdı” dedi.

Yeni sezon için kafasında netleştirmesi gereken bazı hususların olduğunu, göreve devam edip etmeme konusunda henüz karar vermediğini ifade eden Gevrek, kulübün mutlaka kongreye gitmesi gerektiğinin altını çizdi.

“KONGREYE GİTMEMİZ ŞART”

Kongre için bazı görüşmelerinin olduğunu, bu görüşmelerden alacağı sonuçlara göre devam edip etmemeye karar vereceğini söyleyen başkan Gevrek, “Ben 1 sezonda çok şey yaşadım. Gerçekten dışarıdan görüldüğü gibi kolay bir iş değil. Benim karakterimde birilerinden para istemek yok. Ancak mevzu Yeni Malatyaspor olunca bundan hiç utanmam. Tabi bu süre içerisinde üzüldüğümüz anlar da oldu. Mesela ben söz verip de sözünde durmayanlara çok şaşırdım. Yani bu işler bu kadar kolay olmamalı. Bir insanın ağzından söz bir kere çıkar. Yine de her şeye rağmen olabilir diyoruz. Ama yeni sezonda bu şekilde devam etmek imkansız. Kongreye gitmemiz şart” ifadelerini kullandı.

“GÖREVE DEVAM ETMESEM DE DESTEĞİM SÜRECEK”

Yeni Malatyaspor’da başkanlık görevini alırken yönetimini 1 hafta gibi kısa bir sürede oluşturmak zorunda kaldığını, bunun da sıkıntısını sezon içerisinde yaşadığını kaydeden Adil gevrek, “Başkan olurum veya olmam. Bu kulübün yönetimi güçlü isimlerden oluşturulmalı” dedi.

Göreve geldiklerinde bir hafta gibi kısa sürede yönetimi oluşturduklarını söyleyen Gevrek sözlerini şöyle sürdürdü:
“Sağ olsun diğer arkadaşlarım da benim her zaman yanımda oldular. Ancak bu iş kolay bir iş değil. Yeni sezon öncesi iyi bir yönetim oluşturamazsam göreve devam etmem. Çalışmalarımız sürüyor bu konuda. Bu iş ne tek başına benim, ne de belediyenin yapabileceği bir iş. Malatyalıların takımlarına sahip çıkması lazım. Ben her zaman memleketimin emrindeyim. Bu güne kadar yanımızda olan, olmayan herkese teşekkür ediyorum. Bu süreçten sonra devam etmeme gibi bir karar alsam da, ben her zaman takımın en büyük destekçisi olacağıma söz veriyorum.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 351
Bu Ay : 351
Toplam : 351

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom