24 Milyon TL Değerinde Yatırım Gerçekleşecek

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ilimizde bulunan basın mensuplarıyla bir araya gelerek 2015 yılında yapacakları projeleri anlattı.

24 Milyon TL Değerinde Yatırım Gerçekleşecek Malatya Haber

Gerçekleşen basın toplantısına Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları Haydar Şahin, Muammer Zafer, Rıza Murat Türksoy, Mehmet Çınar, Meltem Kavuk, İŞGEM Genel Müdürü Mehmet Karaman, Yeşil Yurt Ltd. Şti. Genel Müdürü Selahattin Üzmez, Birim Müdürleri ve ilimizde görev yapan basın mensupları katıldı.

2015 yılında yapılması planlanan toplamda 30 temel, 24 milyonluk yatırım ve projeleri basın mensuplarına ayrıntılı bir şekilde anlatan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat 08 Mayıs 2015 saat.14.00’da Ankara asfaltı Bostanbaşı girişi birinci km gerçekleşecek tören ile Bostanbaşı Kanalı, Gençlik Merkezi ve Muhtar Evi temelinin atılacağını ifade ederek, vatandaşları törene davet etti.

Başkan Polat basın toplantısında yaptığı konuşmada,  “2015 yılı içerisinde 30 temel ile toplamda 24 Milyon TL değerinde yatırım gerçekleştireceğiz. Bu projelerimiz arasında Bostanbaşı Kanalı, Altı Adet Gençlik Merkezi, Beş Adet Park Yapım İşi, On Bir Adet Muhtar Evi Projesi, Emekliler Konağı, Park Revizyonları, TOKİ Market, Aş Evi Yapımı Ve Beş Adet Yeşil Konak Restorasyon işleri olmak üzere 2015 yılı yatırımlarını planladık” dedi.

POLAT,   “AYRIM YAPMADAN HER YERE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ"

Başkan Polat, "Kurumsallaşma yolunda ilk adımlarımızı attık. Daha bir yıllık yeni belediye olmamıza rağmen birçok projeyi hayata geçirdik ve sabırsızlıkla yapmayı planladığımız onlarca projemizi de inşallah gerçekleştirip vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Biz hizmet yaparken çalışırken asla kimseyi ötekileştirmiyoruz. Ayrım yapmadan eşit bir şekilde hizmet standartlarımızı belirliyoruz" ifadelerini kullandı.

POLAT, “İMKÂNLAR SINIRSIZ DEĞİL, İHTİYAÇLAR SINIRSIZ”

Başkan Polat, “Yeni yapılanan bir belediye olmasına rağmen idari yapılanmayı çok kısa bir sürede tamamladık. Hızlı bir şekilde çalışmalara başladık. Çalışmalarımızda Yeşilyurt sınırları içerisinde yaşayan herkesi yaptığımız çalışmaya, proje ve etkinliğe dâhil ettik. Her bir Yeşilyurtlunun şehrin sakini değil, sahibi gibi hareket etmesini sağlamaya çalıştık. İnanıyorum ki ilerleyen günlerde ortaya koyduğumuz bu çalışmanın meyvelerini alacağız.

Önemli olan ortak bir hedefte birleşerek, aynı yöne bakmak ve Yeşilyurt için imkânlarımız ölçüsünde en güzelini yapmaktır. Şunu iyi biliyoruz imkânlar sınırsız değil, ihtiyaçlar sınırsız. Önemli olan imkânlar dâhilinde verimli bir çalışma ortaya koyabilmektir. Yeşilyurt Belediyesi olarak bunu gerçekleştirmeye çalışıyoruz ” dedi.

Konuşmaların ardından Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları da basın mensuplarına kendilerini tanıtarak yapmış olduğu görevler hakkında bilgi verdiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 586
Bu Ay : 8645
Toplam : 8645

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom