AKP Adayları Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Malatya Milletvekili adayları Bülent Tüfenkci ile Nurettin Yaşar esnaf ziyaretlerimde bulundular. Esnaf ziyaretinde, 7 Haziran seçimlerinin bütün seçimlerden daha büyük bir öneme sahip olduğuna dikkat çektiler.

AKP Adayları Ziyaretlerine Devam Ediyor Malatya Siyaset

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, Halep Caddesi esnaflarını ziyaret etti. Esnafları tek tek gezen Tüfenkci, vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaştı. Yoğun bir kalabalıkla ziyaretlerini gerçekleştiren Tüfenkci, esnafların AK Parti ve kendilerine büyük teveccüh gösterdiğini belirtti. Tüfenkci, önlerinde 7 Haziran'ın istikrar ve huzurun bozulmaması adına önemli bir süreç olduğunu belirtti. AK Parti'nin tek başına iktidar olmasının önemine değinen Tüfenkci, esnaf ve vatandaşların istikrar, güven ve huzurun sürmesinden yana olduklarını ve herkesin 'AK Parti' dediğini kaydetti.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar ise, Kuyumcular Çarşısı esnaflarını ziyaret etti. Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile birlikte esnaf ziyaretinde bulunan Yaşar, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçim için vatandaşlardan destek istedi.

ENGELLEMELERLE UĞRAŞA UĞRAŞA BU NOKTAYA GELDİK

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, Başharık Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Başharık Mahallesi sakinleri, AK Parti heyetine yoğun ilgi gösterdiler.

Vatandaşların büyük ilgisi altında gerçekleştirilen mahalle toplantısında konuşan AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, geride kalan 9 seçimde Battalgazi ilçesi ve Başharık Mahallesi'nin AK Parti'ye sonuna kadar destek verdiğini belirterek, 7 Haziran 2015 seçimlerinin önemine değindi. Güder, arabayı rampadan uç noktaya getirdiklerini ifade ederek, vatandaşların desteğiyle arabanın yoluna devam edeceğini belirtti. AK Parti'nin tek başına Türkiye'de vatandaşlar adına mücadele ettiğini dile getiren Güder, 7 Haziran 2015 seçiminde de vatandaşların desteğiyle istikrarın süreceğini ifade etti.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, Türkiye'ye rol model olacak çalışmalar yaptıklarını kaydetti. Gürkan, güzel işler yaptıklarını belirterek, Türkiye'nin önünde giden ve rol model olacak çalışmalar yaptıklarını, yapmaya da devam edeceklerini söyledi. Battalgazi'nin surlarının temelini attıklarını ifade eden Gürkan, o surların büyüyeceğini ve turizm merkezi olacağını kaydetti.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşa da, AK Parti'nin yaptıklarını ve yapmaya çalıştıklarını anlatacaklarını söyledi. AK Parti hareketinin 2 amacı olduğuna dikkat çeken Yaşar, “Bu ülkeyi ekonomik, sosyal, siyasal ve diplomatik olarak güçlendirip, 1. Dünya Savaşı'ndan beri altında ezildiği o bağlardan koparmak, yani bağımsız olmak. IMF'ye borcumuzu sıfırlamamızın sembolik bir anlamı vardı. Bu bir bağımsızlık işaretiydi” dedi.

“Dışarıdan bağıran bir adamın adamlarının” olduğunu ifade eden Yaşar, “Biri bağırarak sizi etkilemeye çalışıyorsa, ne olursunuz ona karşı dikkatli olun. Bir paralel belasıyla uğraşıyoruz. Bu da bir darbe teşebbüsü ve engellemeydi. Her engellemenin bu ülkeye bir maliyeti var. Bu ülkenin imkanları ve gücü var. Bu arabayı yokuş yukarı sürüyoruz. Bu Türkiye, memleket arabası. Bu sadece Türkiye ile ilgili değil, bölgeyi de yakından ilgilendiriyor. O güçlerle uğraşa uğraşa, manşetlerle çarpışa çarpışa geldik” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 106
Bu Ay : 6903
Toplam : 6903

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom