Jüriden, Cemil Çelik'e Ziyaret

İnönü Üniversitesi Uluslararası Kısa Film Festivali için Malatya’da bulunan akademisyen, yönetmen ve sinema oyuncularından oluşan jüri üyeleri, Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik'i ziyaret ettiler.

Jüriden, Cemil Çelik'e Ziyaret Malatya Haber

Rektörlük Makamında gerçekleşen ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Davut Özbağ'ın da hazır bulunduğu ziyarete Prof. Dr. Aytekin Can, Prof. Dr. E. Nezih Orhon, Aytekin Çakmakçı (Görüntü Yönetmeni), Emel Çelebi (Yönetmen) ve oyuncular Faik Ergin, İpek Tuzcuoğlu ve Aslı Şahin katıldı.

Konuklara İnönü Üniversitesi ile ilgili bilgiler veren Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, Üniversitenin tamamlanan projeleri ve devam eden çalışmalarını anlattı ve kendilerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İnönü Üniversitesindeki gelişmeleri büyük bir hayranlıkla izlediklerini belirten konuklar, özellikle yerinde gördükleri ve ülkemizin her bölgesine örnek olabilecek Güneş Enerjisi Santrali, Karaciğer Nakli Hastanesi ve bu anlamda sağlanan başarılar için Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik'e teşekkür ettiler.

Ziyaret, Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik'in konuklarına Üniversitenin 40'ıncı Yıl Plaketi'ni hediye etmesi ve toplu fotoğraf çekilmesiyle tamamlandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 275
Bu Ay : 275
Toplam : 275

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom