TOBB 71. Genel Kurulu Düzenlendi

TOBB'un 71'inci Mali Genel Kurulu Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural ve TOBB delegelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

TOBB 71. Genel Kurulu Düzenlendi Türkiye-Dünya

1-2 Mayıs 2015 tarihleri arasında Ankara'da yapılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin 71. Genel Kurul Toplantısına Malatya Ticaret Borsasını temsilen delege olan Yönetim kurulu başkanı Gürsel Özbey, Yönetim Kurulu üyeleri Yusuf Budak, Murat Bakırcı ve Meclis üyeleri H.Ahmet Duran, Mehmet Şerefhanlı ile Genel Sekreter A.Vahap Bulgurlu katıldılar.

Genel kuruldan bir gün önce TOBB bünyesinde 10,20, 30 ve 40 yılını dolduranlara Hizmet Şeref Belgesi verildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun evsahipliğindeki törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.

TOBB delegeliğinde 10 yılını doldurarak plaket alan Malatya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Özbey, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na şahsını onurlandırarak Hizmet Şerefi Belgesi ve plaket verme nezaketinde bulunduğundan dolayı teşekkürlerini sundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 67
Bu Ay : 5261
Toplam : 5261

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom