Her Zaman YMS'nin Yanında Olacağız

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Yeni Malatyaspor’un şampiyonluğunun ardından bir açıklama yaparak, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Malatyaspor’un yanında olacağını belirtti.

Her Zaman YMS'nin Yanında Olacağız Malatya Haber

Ağbaba açıklamasında, “Şampiyonluk maçının ardından ortaya çıkan tablo bir kez daha Malatyaspor’un tüm Malatyalıların ortak paydası olduğunu göstermiştir. Dünyanın dört bir yanında Malatyalıların buluştuğu en önemli değerlerden biri Malatyaspor’dur. Bu değere sahip çıkmak tüm Malatyalılar için büyük önem taşımaktadır” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “Başkan Adil Gevrek’i, teknik direktör Feyyaz Uçar’ı, oyuncuları, teknik heyeti ve tüm zor şartlara rağmen takımımızı yalnız bırakmayan, güç veren taraftarlarımızı tebrik ediyorum. Yeni Malatyaspor’umuzu Süper Lig’de göreceğimiz günlerin özlemiyle başarı dileklerini iletiyorum” ifadelerini kullandı.
“Şampiyonluk yolunda defalarca haksızlığa uğrayan, sahası kapatılan, binlerce lira cezalarla karşı karşıya bırakılan Yeni Malatyaspor’u hiçbir zaman yalnız bırakmadıklarını ifade eden Ağbaba, “Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Malatyaspor’un yanında olacağız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 655
Bu Ay : 1278
Toplam : 1278

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom