Garibanların Yanında Hiç Kimse Yok

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali Yalçın, seçmenlerin eleştiri ve taleplerini kapı kapı, dükkan dükkan dolaşarak dinlemeye devam ediyor.

Garibanların Yanında Hiç Kimse Yok Malatya Siyaset

İktidarın eleştirilerini sindirmeye çalıştığı halk, seslerini özgürce duyuracağına inandıkları Bağımsız Aday Dr. Ali Yalçın'a kayısı zararlarının karşılanmaması ve çevre yolu altında yaşanan sıkıntılardan dert yandılar.

Vatandaş; Öznur Çalık her yeri istimlak ediyor, biz bütün olanların farkındayız. Malatya'da olan şeyleri alıp dışarıya veriyor. Bu esnafa yazık günah değil mi? Ucuz suyumuz dünyanın parası.

Halkın Çevre Yolu Altı İsyanı

Çevre yolu altında kalan mahalle sakinlerinin yaşadığı mağduriyetleri her programında dile getiren Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali Yalçın'a destek sesleri yükseliyor.

Vatandaşımız "Korkuyoruz" dedi.

Garibanlar oldu mu kimse bakmıyor,canımızın sağ olmasından başka bir şey yoktur. Çevreyolu altında ne bir imar planı ne de başka bir şey var. Halimiz ne olacak? Çevre yolu üstü hep zenginleşirken çevre yolu altı hep fakirleşiyor, bunun sonu ne olacak?

Malatya Çantada Keklik Değil

Adil bir temsilin olmadığı yerde bu mağduriyetlerin yaşanılmasının kaçınılmaz olduğunu hatırlatan Dr. Ali Yalçın, "Çevre yolu altı bizi desteklediği vakit bütün bunların hesabının nasıl sorulduğunu göreceksiniz. Malatya seçmenini çantada keklik görüyorlar, beni desteklediğiniz müddetçe bunun hesabını hep beraber soracağız" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 17
Bugün : 345
Bu Ay : 4143
Toplam : 4143

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom