Birinci Parti Olma Yolunda İlerliyoruz

MHP Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, 7 Haziran genel seçimleri çalışmaları kapsamında Derme Sulama Birliği Başkanı Abdullah Polat’ı makamında ziyaret etti. Yıldız, MHP’nin gerektiği ve lüzum olduğu şekilde Malatya’da birinci parti olma yolunda ilerlediğini söyledi.

Birinci Parti Olma Yolunda İlerliyoruz Malatya Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, 7 Haziran genel seçim çalışmaları kapsamında Derme Sulama Birliği Başkanı Abdullah Polat’ı ziyaret etti. Hizmet için yola çıkan “Arif abimiz” de bizi de ziyarete gelmiş diyen Derme Sulama Birliği Başkanı Abdullah Polat, ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirtti. Polat, “Allah yolunu açık etsin. Rabbim kendisi için hayırlısı neyse onu versin” dedi.

MHP’Lİ YILDIZ: “ABDULLAH AĞABEYİN DOSTLUĞU HER ŞEYE DEĞER”

MHP Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız ise Milliyetçi Hareket Partisi 7 Haziran genel seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşları ziyaret ederken aynı zamanda kurumları da ziyaret ettiğini söyledi. Derme Sulama Birlik Başkanı Abdullah ağabeyi de daha önce olduğu gibi yine ziyaret ettiğini anımsatan Yıldız, “Abdullah ağabeyin güler yüzü, dostluğu her şeye değer. Onun için biz kendisini sevdiğimizi, başta Malatya’ya olmak üzere Türkiye’ye yapacağımız güzel hizmetleri anlatmak için ziyaret ettik. Bizi güzel karşıladı. Allah razı olsun. Çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Cenabı Allah kısmet ederse, Milliyetçi Hareket Malatya’da gerektiği ve lüzum olduğu şekilde birinci parti olma yolunda ilerliyor” ifadelerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 985
Bu Ay : 4783
Toplam : 4783

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom