AK Parti Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin ile AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçim kapsamında çalışmalarını sürdürdü.

AK Parti Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor Malatya Siyaset

AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, genel seçim çalışmaları kapsamında Arguvan ilçesini ziyaret etti. AK Parti Arguvan İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen Yaşar, daha sonra ilçeye bağlı mahalleleri ziyaret etti. Vatandaşlardan dua ve desteklerini isteyen Yaşar, büyük bir ilgiyle karşılandı. Arguvan'da seçim çalışmasında bulunan Nurettin Yaşar, Arguvan'ı ziyaret ettiği için heyecanlı olduğunu kaydetti. Arguvan'ın kendisindeki karşılığının farklı olduğunu ifade eden Yaşar, “Bu topraklarda, benim iliklerime işlemiş bir şeyler var. Buraya gelince canlanıyor. Bunu da vatandaşlarımızla paylaşmak istiyorum. Arguvanlılarla kucaklaşmaya, buluşmaya, Alevi-Sünni, Türk-Kürt demeden bütünleşmeye geldik” dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin ise, Balıkçılar Pazarı ile Bakırcılar Çarşısı'nı ziyaret etti. Esnaflarla bir araya gelen Şahin, AK Parti'nin Malatya'da 6'da 6 yapacağını ifade etti. Vatandaşların görüş ve düşüncelerinin kendileri için önemli olduğunu dile getiren Şahin, "Önümüzde 7 Haziran seçimleri var. 7 Haziran öncesi alan taraması yapmış olduğumuz bu dönemde; özellikle vatandaşlarımız, bugüne kadar bizim siyasette yapmış olduklarımızla alakalı karnemizi veriyorlar” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 793
Bu Ay : 4350
Toplam : 4350

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom