O'na Yolculuk Proğramı Devam Ediyor

“O’nu Anlamak” Projesiyle 90 okulda konferans ve seminerler düzenlenmeye devam ediyor. Ayrıca Hz. Muhammed (S.A.V.) yüce ahlakının anlatıldığı “O’na Yolculuk” adlı 50 bin adet kitap dağıtımı da devam ediyor.

O'na Yolculuk Proğramı  Devam Ediyor Malatya İlçe

KALE ÖĞRENCİLERİNDEN O’NA YOLCULUK

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yeşilyurt Belediyesi ve Ortak Değerler Platformu tarafından “O’nu Anlamak” Projesiyle 90 okulda konferans ve seminerler düzenlenmeye devam ediyor. Ayrıca Hz. Muhammed (S.A.V.) yüce ahlakının anlatıldığı “O’na Yolculuk” adlı 50 bin adet kitap dağıtımı da devam ediyor.

Kale’de öğrenim gören orta okul öğrencilerine Ortak Değerler Platformu tarafından Turgay Aldemir’in kaleme aldığı O’NA YOLCULUK, HZ. MUHAMMED’E (s.a.v) YOLCULUK adlı kitap ücretsiz olarak dağıtıldı.

Kitap dağıtımında konuşan İlçe Milli Eğitim müdürü Abdullah Çamurlu, “Efendimizi anlatan bu güzide eser mutlaka okunması gerekir. Hz. Muhammed’in (s.a.v) ahlakı, O’nun günlük hayattaki davranış ve yaşam şekli bu kitapta yer almaktadır.” dedi.

Öğrencilere kitap dağıtan İlçe Milli Eğitim Müdürü Çamurlu, öğrencilerden kitabı 15 mayısa kadar okumaları gerektiğini ifade ederken, “O’na Yolculuk” kitabını okuyan sınıfları toplu bir şekilde Milli Eğitim Müdürlüğü’nde ağırlayacaklarını okunan kitabın değerlendirilmesinin yapılacağını söyledi.

 Kitap dağıtımına Kale İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Çamurlu, Bent İlk Okulu Müdürü Sabri Dağ, İzollu Orta Okulu Müdürü Mustafa Coşkun, Kale İmam Hatip Orta Okulu Müdürü Ahmet Geçici, Kıyıcak Yavuz Selim İlk Okulu Müdür Yardımcısı Mustafa Akkaya ve Tahsin Başdemir Orta Okulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Veysel Altun eşlik etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 480
Bu Ay : 4037
Toplam : 4037

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom