Gönlümdeki Vekilimdir

Malatya bağımsız adayı Dr. Ali Yalçın, Bizler şehirde adil, hakkaniyete dayalı ve karşılığı olan siyasi temsilin mutlaka olması gerektiğine inananlarız, dedi.

Gönlümdeki Vekilimdir Malatya Siyaset

Şehirde siyasetin mutlaka sorun çözücü, sorun çözmeye odaklı bir siyaset ekseninde yürümesi gerektiğine inanıyoruz. Toplumun sorunlarına hassas ve duyarlı olan Sayın Şevket KESKİN Başkanımızın örnekliğinde olduğu gibi, kanaat önderlerinin görüşleri doğrultusunda siyasetin şekillenmesi taraftarıyız. Fakat ne yazık ki 10 yılı aşkındır ilimizde siyasetin, temsilin hangi kriter ve ölçüye göre şekillendiği anlaşılamamaktadır. Bilinen, anlaşılan tek gerçeklik Malatya'da siyasetin dayatma ve rant tekelinde ilerlediğidir.

Bizim Bağımsız çıkışımız ile umuyorum ki toplum muazzam bir bilinçlenme eşliğinde bu süreçte hassasiyet ve duyarlılığını gösterecektir.

Bizler her şeyden önce talip olduğumuz misyonun önemini biliyoruz, zira toplumun önderlerinin fikirlerinin olmadığı bir oluşum kemale ermiş değildir. Sivil toplum, sivil akıl, sivil deneyim ve sivil hassasiyetle beraber yürüyecek olan siyasetin daha verimli olacağı inancındayız. dedi

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şevket KESKİN ise ziyaret ten memnuniyet duyduğunu belirterek, gösterilen medeni cesaretten dolayı da Ali YALÇIN'ı tebrik etti.

Ayrıca KESKİN;  "Halka hizmet Hakka hizmet anlayışı ile yola çıktınız, bu güzel bir medeni cesarettir, zira cesaret siyasetin vazgeçilmez bir unsurudur. Bizim istediğimiz de Malatya'nın sorunlarını bilen ve her türlü zorluklarını yaşamış, Malatya'nın derdi ile dertlenen , tüm yapı ve çevreleri bilen, ortak akılla tüm sorunları çözmeye gayret eden birilerin Milletvekili olmasıdır, bu benim gönlümdeki Milletvekili profilidir.

Keskin;  bu duygu ve düşüncelerle, Dr. Ali YALÇIN'ın başarılı olacağına inandıklarını belirterek başarılar diledi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 756
Bu Ay : 2285
Toplam : 2285

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom