Milli Eğitim Makam Aracına Kavuştu

Malatya’nın Doğanşehir ilçesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ihtiyacı olan makam aracına ödenek bulaması üzerine Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük tarafından, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne makam aracı törenle teslim edildi.

Milli Eğitim Makam Aracına Kavuştu Malatya İlçe

Makam aracı bulunmayan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük’ten yardım isteyince LCW’den makam aracı hediye edildi. Doğanşehir Milli Eğitim Müdürlüğü önünde yapılan törende, Doğanşehir Kaymakamı Murat Irgatoğlu eğitime verdiği katkılarından dolayı Belediye Başkanı Vahap Küçük’e teşekkür etti.

Milli Eğitim Müdürü Caner Güler ise, “Milli Eğitimi Müdürlüğü'nün bir aracı yoktu. Vahap Amcamıza müracaat ettik. O da bizi çocuklarına yönlendirdi. Sağ olsunlar, bize bu sıfır aracı aldılar. Burada huzurlarınızda kendisine teşekkür ediyorum. Başkanımızın yardımları sadece bununla da sınırlı değil, her sene yaklaşık 5 bin öğrencimize giyecek temin ediyor” dedi.

Daha sonra Başkan Küçük, anahtarı Milli Eğitim Müdürü Caner Güler’e teslim etti. Küçük, “Doğanşehir’imizin eğitim kalitesinin yükselmesi ve gerekli denetimlerin daha hızlı yapılabilmesi için bu aracı hediye ediyoruz. Hayırlı hizmetlerde kullanmaları dileğiyle” diye konuştu.

Hizmet aracı törenine Doğanşehir Kaymakamı Murat Irgatoğlu, Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner Güler, okul müdürleri ve şube müdürler katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 288
Bu Ay : 2832
Toplam : 2832

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom