Haşere İle Mücadelenin Önemi Anlatılacak

Halk sağlığı alanında, haşere ile etkin mücadelenin önemi konulu konferans verilecek.

Haşere İle Mücadelenin Önemi Anlatılacak Malatya Eğitim

Büyükşehir Belediyesi tarafından 28 Nisan Salı günü saat 10.30’da Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu’nda düzenlenecek programa tüm Malatyalılar davetli.

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, haşereyle daha etkin mücadele konusunda vatandaşları bilgilendirmek amacıyla bir konferans düzenlenecek.

Büyükşehir süreci ile birlikte il genelinde ilaçlamadan sorumlu olan Büyükşehir Belediyesi, 2015 yılı içerisinde haşerelere karşı etkin bir mücadele sürdürmek amacıyla, merkezden başlayarak ilçelere doğru belli bir program doğrultusunda ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Atık Yönetimi ve İlaçlama Şube Müdürlüğü, sürdürülen ilaçlama çalışmalarından istenilen sonucun alınması için vatandaşları da bu konuda bilgilendiriyor.

Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Atık Yönetimi ve İlaçlama Şube Müdürlüğü tarafından; haşere ile entegre mücadele yöntemlerinden biri olan ‘Kültürel Önlemler’ çerçevesinde vatandaşları bilgilendirmek amacıyla, Veteriner Hekim Muhammed Küfrevi’nin konuşmacı olarak katılacağı “Halk Sağlığı Alanında Haşere İle Mücadele” konulu konferans düzenlenecek.

28 Nisan Salı günü saat 10.30’da Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan konferansa tüm Malatyalıların davetli oldukları bildirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 15
Bugün : 531
Bu Ay : 531
Toplam : 531

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom