Değişim Kaçınılmaz Oldu

Milliyetçi Hareket iktidarıyla Doğanşehir esnaf ve vatandaşlarının yüzünün gülecek. Hem Malatya’nın hem de Doğanşehir ilçesinin en büyük sorunu işsizliktir.

Değişim Kaçınılmaz Oldu Malatya Asayiş

Erdem: “Doğanşehirliler, MHP iktidarını destekleyeceklerdir”

MHP Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem ve MHP milletvekili adayları, 7 Haziran genel seçimleri çalışmaları kapsamında Doğanşehir esnaf ve vatandaşlarını ziyaret etti. Erdem, Doğanşehir esnaf ve vatandaşların MHP iktidarına desteklerini esirgemeyeceklerini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem, milletvekili adaylarıyla birlikte 7 Haziran genel seçim çalışmaları kapsamında Doğanşehir esnaf ve vatandaşlarını ziyaret ettiler. MHP seçim heyeti ilk olarak MHP Doğanşehir İlçe Başkanı Muzaffer Çelebi ve teşkilat üyelerini ziyaret ettiler. Ziyarete MHP Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem, Milletvekili adayları Avukat Arif Yıldız, Hakan Yılmaz, Güzün Koçak, Hakan Kalkan, Mehmet Ali Özpolat, MHP Malatya Kadın Kolları Başkanı Ayşe Gülay Coşkun ve MHP Malatya il yönetim kurulu üyeleri katıldı. MHP Doğanşehir İlçe Başkanı Muzaffer Çelebi, 7 Haziran genel seçimleri kapsamında milletvekili adaylarını esnaf ve vatandaşları ziyaret edeceklerini belirterek, “Milliyetçi Hareket Partisi, Doğanşehir’de diğer ilçelere nazaran en çok oy alan bir ilçemizdir. İnşallah bu seçimlerde tüm siyasi partiler içerisinde birinci parti olmak istiyoruz. Tüm arkadaşlarımız bu yönde çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürüyor. Esnaf ve vatandaşlarımızla da milletvekili adaylarımız buluştu zaman da Milliyetçi Harekete verilen teveccühü göreceklerdir” şeklinde konuştu.

DOĞANŞEHİR, DESTEĞİNİ ESİRGEMEYECEKTİR

MHP Malaya İl Başkanı Mehmet Erdem ise 7 Haziran genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket iktidarına giden yolun Doğanşehir’den geçtiğini belirtti. Doğanşehirli esnaf ve vatandaşların Milliyetçi Hareket’e her zaman destek verdiğini anımsatan Erdem, 7 Haziran genel seçimlerinde de desteklerini esirgemeyeceklerine yürekten inandıklarını söyledi.  

MHP İKTİDARINDA, DOĞANŞEHİR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ HİZMETE GİRECEK

Yapılan konuşmalardan sonra MHP milletvekili adayları, Doğanşehir esnaf ve vatandaşlarını ziyaret ettiler. Milletvekili adayları, Doğanşehir’in sorunlarını iyi bildiklerini belirterek,  “Milliyetçi Hareket iktidarıyla Doğanşehir esnaf ve vatandaşlarının yüzünün gülecek.  Hem Malatya’nın hem de Doğanşehir ilçesinin en büyük sorunu işsizliktir. MHP iktidarında her yıl 700 bin istihdam alanı oluşturacağız. Her aileden 1 kişiyi iş imkanı sağlayacağız. Böylelikle Doğanşehirli, Malatyalı vatandaşın rahat bir nefes alacaktır.  14 yıldır iktidarda olanlar yıllardır, Doğanşehir Küçük Organize Sanayi’sini unuttular.  7 Haziran’da Milliyetçi Hareket’in iktidarında ilk yapacağımız işlerin başında Doğanşehir Küçük Organize Sanayi’nin yapılması geliyor. Küçük Organize Sanayi’nin faal hale gelmesiyle hem Doğanşehir’in hem Malatya’nın hem de Türkiye’nin kazanacaktır” dediler.

DEĞİŞİM KAÇINILMAZ OLDU

Doğanşehir esnaf ve vatandaşlar ise MHP’li milletvekili adaylarının ziyaretlerinden memnuniyetini dile getirerek, MHP’nin her zaman Doğanşehir esnaf ve vatandaşlarının yanında olduğunu belirttiler. Esnaf ve vatandaşlar, ilçe ekonomisinin her geçen gün kötüye gittiğini, bazı günler siftah bile yapamadıklarını belirterek, artık değişimin kaçınılmaz olduğunu belirttiler. Doğanşehir ilçesinin her geçen gün kötüye gittiğini belirten esnaf ve vatandaşlar, yıllardır Doğanşehir Küçük Organize Sanayi Bölgesi’nin hizmete giremediğini, hala mazeretler üretildiğini ifade ettiler. Doğalgaz borularının ilçe yakınından geçmesine rağmen, Doğanşehirlilerin doğalgazdan yararlanamadığını anımsatan esnaf ve vatandaşlar, doğalgaz hizmetinde bile her seçim döneminde avutulduklarını belirttiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 810
Bu Ay : 7607
Toplam : 7607

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom