Üç Bin kişiye Yahni İkram Edildi

Malatya’nın Doğanşehir ilçesinin Erkenek mahallesinde Erkenek Muhtarlığı tarafından organize edilen Kutlu Doğum Haftası kapsamında Kınalıtaş Camisinde mevlit okutuldu, 3 bin kişiye yöresel yemek olan yahni ve pilav ikram edildi.

Üç Bin kişiye Yahni İkram Edildi Malatya İlçe

Malatya’nın Doğanşehir ilçesi Erkenek mahallesinde yapılan Kutlu Doğum etkinliğine halkın ilgisi büyük oldu. Erkenek Kınalıtaş Camisinde okunan Mevlidi Şerif’le başlayan Kutlu Doğum programında, Hz. Muhammed ve örnek ahlakı anlatıldı. Erkenek Mahallesi Muhtarı Cengiz Yalvaç, yaptığı konuşmada, “Her yıl olduğu gibi bu yılda Kutlu Doğum programı düzenledik. Üç bin kişilik yemek yaptık, çevre iller ve ilçelerden buraya teşrif eden herkese teşekkür ediyoruz. Katkıda bulunan Erkenek halkı ve iş adamlarımıza teşekkür ediyorum. Bu programı inşallah her yıl devam ettireceğiz” dedi

Erkenek mahallesinde düzenlenen Kutlu Doğum programına Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, AK Parti İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu, Doğanşehirli iş adamları, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 765
Bu Ay : 6745
Toplam : 6745

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom