Özhan;'Desteklerinizi Bekliyoruz'

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Başdanışmanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Taha Özhan, yeni Türkiye sözleşmesinin merkezinde insan haysiyeti olduğunu söyledi.

Özhan;'Desteklerinizi Bekliyoruz' Malatya Siyaset

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Taha Özhan ve AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder ile birlikte genel seçim çalışmaları kapsamında Yeni Sanayi Sitesi ve Akpınar Mahallesi esnafını ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla uzun süre sohbet eden Özhan, AK Parti'nin seçim beyannamesi hakkında da bilgi verdi. Vatandaşların yoğun ilgisi altında ziyaretlerini gerçekleştiren Özhan, Türkiye'yi üst gelir grubuna çıkarmak istediklerini ifade etti.

Seçim beyannamelerinin merkezinde insani kalkınma olduğunu anlatan Özhan, şöyle konuştu: "Beyannamemizin de özetidir. AK Parti olarak iktidara geldiğimizde alt-orta gelir grubundaydık. 13 yıl içerisinde Türkiye'yi üst-orta gelir grubuna getirdik. İkinci yarı diye tarif ettiğimiz 2015 sonrasında da beyannamenin özü ve ana hedefi olan üst gelir grubuna Türkiye'yi çıkarmak istiyoruz. Bu Türkiye'deki bütün dinamiklerin eğitimden sağlığa, sağlıktan kişi başına düşen gelire, kişi başına düşen gelirden temel yatırımlara kadar her şeyin baştan aşağı dönüşeceği anlamına geliyor. Beyannamenin temel hedefi Türkiye'yi üst gelir grubuna sokmaktır.” 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 111
Bu Ay : 3555
Toplam : 3555

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom